Dráb - Kuchař, Chumlen J., Krejčí, Scherks, Daníček, Jáchym, Kubín, Jašek, Mathé, Němeček - střídal  Chumlen F., Zeman, Mareček

Branky: Chumlen  F. 3,  Mathé 2, Daníček, Zeman, Kubín

Komentář:

První mistrovský zápas po dlouhé pauze jsme sehráli doma proti Ostrovanu.

Na zápase jsem nebyl, a tak komentář je pouze z toho, co jsem odposlouchal.

Do sestavy jsme zapracovali 2 nové mladé posily, Pižďucha a Roberta a navíc jsme od začátku disponovali poměrně silnou lavičkou. Takže se očekával poklidný zápas s vítězným koncem pro domácí. Bohužel v první půli byl výkon ještě takový prázdninový, a po půli svítil na ukazateli nerozhodný stav, a to jsme dokonce prohrávali i o 2 góly.

Ve druhé půli jsme přidali na tempu, vstřelili 4 góly a zápas rozhodli. Nicméně soupeř ukázal svoji kvalitu a na jaře v Třebáni to určitě nebude jednoduché.

2.kolo 16.9.2021

Čipex- SG Újezd 0:4 (0:3)

Chumlen J.- Mora, Andras, Mathé, Fučík, Jáchym, Kubín, Zeman, Jašek, Chumlen F.

Branky: Chumlen F. 2, Jašek, Zeman

Komentář:

K druhému zápasu jsme vyrazili na neoblíbenou UMT na Kačerov.

Od začátku týdne jsem pouze řešil omluvenky a nebo v horším případě neomluvenky na zápas, a tak při úvodním hvizdu nás bylo na hřišti 9, naštěstí Honza Jáchym právě dorazil, takže jsme zápas odehráli alespoň v 10.

Soupeře jsme od začátku přehrávali i v 10 lidech, ale koncovku jsme řešili příliš komplikovaně a tak jsme na první branku čekali asi 20 minut. Pak jsme do půle přidali ještě 2 uklidňující branky a zápas v podstatě rozhodli.

Druhou půli jsme hráli naprosto strašidelně, vůbec jsme si nedokázali přihrát ani na 2 metry. Naštěstí soupeř byl směrem dopředu naprosto bezzubý a jedinou střelu na zaskakujícího gólmana Pižďucha vyslal až těsně před koncem, ale Pižďuch se svalil k pravé tyči a střelu vytěsnil. Mezitím Zéma přidal 4 gól, ale dohrávali jsme opět v podstatě v 9, protože Robert posledních 20 minut už jen belhal s Andym na stoperu. I tak nám ale nikdo neutekl :-)

3.kolo 15.9.2021

SG Junior - SG Újezd 1:4 (0:1)

Šrámek- Andras, Zeman, Krejčí, Kuchař, Němeček, Chumlen J.,Kubín, Daníček, Chumlen F.,Ryšavý - střídal Jašek

Branky: Chumlen  F., Daníček, Chumlen J., Andras

Komentář:
Ve třetím kole tradiční soupeř na netradičním hřišti. Junior přesídlil na trávu do Štěrbohol.

Na Junior nás dorazilo 12 a Bora, který ale následně do zápasu nezasáhnul. Soupeř evidentně před sezónou razantně omladil a tak se dal čekat nadprůměrný zápas SG. Nám určitě pomohlo, že domácí hráli celý zápas o 10 a tak jsme od začátku převzali iniciativu. Bohužel jsme během prvních 15-ti minut spálili asi 3 jasné šance, a tak se začali osmělovat i domácí, zejména ze standartních situací. Naštěstí jsme 2 závary ustáli a gól vstřelili po nenápadné akci, když Něma odcentroval a Danda předskočil i brankáře a pohodlně zavěsil do prázdné branky - 0:1. Tak skončil i poločas.

V druhé půli jsme chtěli náš náskok pochopitelně navýšit, bohužel domácím vyšel brejk a rázem bylo vyrovnáno - 1:1. Od té chvíle se Junior ještě více stáhnul před branku a nám se stále nedařilo obranný val překonat, i když šance na to byly. A to jsme stále museli dávat pozor na poměrně nebezpečné výpady domácích. Naštěstí 15 minut před koncem se rozeběhnul po pěkné kolmici Fanda a míč se došoural do sítě - 1:2. Domácí začali více útočit a to nám hrálo do not. Chvilku po druhé trefě předložil Fanda Andymu před prázdnou a bylo to 1:3. V podstatě z dalšího útoku kompletoval Pižďuch po centru Bendy na 1:4.

Velmi dobrý zápas na SG s kvalitním soupeřem na dobrém hřišti. Všem děkuju za přístup a výhru, která jistě bude mít v konečném zúčtování svoji cenu.

------------------------------------------------------------------------------------------