Sestava: Šrámek - Mareček. Krejčí, Kurucz, Scherks - Němeček, Zeman, Dlabal, Jašek - Chumlen. Brabec

Branky: Chumlen 3 (1xpen.), Brabec. Dlabal, vlastní

Komentář:

K prvnímu zápasu jsme jeli na ČAFC s pro nás neznámým soupeřem PROPOM.

Od začátku bylo jasné, že jsme narazili na zdatného soupeře, který byl fotbalově na výši. Zpočátku se hra pohybovala mezi vápny, a my hrozili hlavně z brejků. Po jednom takovém jsme se Dlabou ujali vedení 0:1. Pak potrestal faul na Michala Fanda a rázem jsme vedli 0:2. Tím jsme domácím trochu sebrali vítr z plachet a sami mohli přidat další branky. Místo toho jsme inkasovali kontaktní gól na 1:2 a domácí zase začali zlobit. Tím ale otevřeli vzadu dvířka, a toho jsme dokázali využít a navýšili náskok na 1:4. To nás opět ukolébalo, a tak jsme v posledních 5-ti minutách 2x inkasovali a do přestávky to bylo rázem 3:4.

Do druhé půle jsme vstoupili mdle a soupeř vycítil šanci na vyrovnání. Měli jsme se co obracet, ale naštěstí Fanda to vzal na sebe a vedli jsme zase o dva góly - 3:5. Za chvilku po rohu Dláby si domáci dali ukázkového vlastence a vypadalo to na pohodový závěr 3:6. Bohužel jsme se opět nevyvarovali chyb a během 5-ti minut to bylo zase o gól - 5:6. Do konce ještě 10 minut a my se začali bát o výsledek. Naštěstí jsme všechny ataky ustáli a tak si odvážíme z ČAFC cennou výhru.

Na úvod sezóny bych řekl nadstandartní soupeř jak fotbalově tak i vystupováním. Čím víc takových zápasů tím líp.

---------------------------------------------------------------------------

2.kolo 10.9.2019

Ostrovan ZT - SG Újezd 0:7 (0:4)

Sestava: Ryšavý - Mora. Andras, Dlabal, Kuchař- Jáchym, Zeman, Jašek, Scherks - Chumlen. Mruvčinský

Branky: Chumlen 3, Jašek, Mruvčinský, Scherks, Kuchař (pen)

Komentář:
Na výlet do Třebáně se nás nakonec vydalo 11 , ale byl to boj ty lidi sehnat.

Ale přivítalo nás dobře upravené hřiště a ideální fotbalové počasí. Začátek měli rozhodně lepší domácí a během prvních 15 minut jsme se nemohli zahřát a domácí měli několik  nepříjemných závarů a střel, naštěstí většinou mimo. Pouze jednou se vytáhnul Ryšavka v brance, když se svalil k tyči a natáhnul si pupek. Ale utkání naštěstí dochytal. Ale to už jsme se naštěstí začali prosazovat i směrem dopředu, kdy tradičně naše útoky táhnul Fanda. Akorát se ze začátku nějak nemohl trefit a dokonce si při samostatném nájezdu i šlápnul na balon :-). Nicméně pak se konečně trefil a do konce poločasu jsme vstřelili 4 branky.

Druhou půli jsme zase zahájili laxně a domácí se opticky dostali do hry, ale vyloženější šanci si nevytvořili. A tak jsme postupně přidali další 3 branky, včetně penalty Franty Kuchaře, ke které nikoho nepustil......

Dobrý výkon celého týmu, ale je třeba vyzdvihnou zejména hru obrany, kde se nám podařilo po dlouhé době udržet nulu. Konečně jsme asi našli ideální složení :-). Nicméně díky všem za dobrý zápas.

-------------------------------------------------------------------------------

3.kolo 17.9.2019

SG Újezd - FC Trobico 7:0

Sestava: Šrámek- Mareček. Zeman, Dlabal, Kuchař- Jáchym, Němeček, Jašek, Brabec- Chumlen. Mruvčinský

Branky: Chumlen  Němeček 2, Mruvčinský, Zeman, Jáchym, Brabec

Komentář:
Bohužel jsem se nemohl zúčastnit, ale zápas jsme měli pod kontrolou a měli vyhrát vyšším rozdílem.

------------------------------------------------------------------------

4.kolo 17.9.2019

SG Junior - SG Újezd 1:5 (0:1)

Sestava: Dráb- Mareček. Andras, Šneider, Scherks- Jáchym, Zeman, Jašek, Němeček - Chumlen. Brabec - střídali Mora, Kurucz

Branky: Chumlen, Němeček, Andras, Zeman, Brabec

Komentář:
V dalším kole nás čekal vítěz předchozího ročníku SG Junior.

My jsme konečně měli 2 lidi na střídání na rozdíl od domácích, kteří to odehráli v 11 lidech. Ti hned od začátku zalezli na vlastní půlku a čekali na vhodnou příležitost k brejkům. Do takto zhuštěné a poměrně pružné obrany se nám vůbec nedařilo pronikat, i vinou našich zbrklých a nepřesných přihrávek. A když už jsme se k brance dostali v nadějné pozici, tak si Fanda neuvědomil, že nahrává Němovi, který zapomněl odpojit vagóny a byl z toho házenej aut. Postupem času se přeci jen šance objevovaly, ale ani Vilda neproměnil samostatný nájezd. Domácí jsme celkem drželi na uzdě a tak se prosadil až Fanda a půli jsme tedy vyhráli 0:1.

Druhá půle začala našim ospalým a mdlým výkonem a tak se domácí několikrát více osmělili a nakonec i po akci z boku vyrovnali - 1:1. To je ještě více nabudilo a několikrát nám zle zatopili, naštěstí Mára v brance chytal spolehlivě. I přes pokračující bídnou hru jsme přeci jen během 5-ti minut rozhodli zápas. Nejdříve Něma zužitkoval Martinův centr a zblízka doklepl a potom trefil Andy pod víko (fakt to nebyl centr !). Rázem to bylo 1:3 a už jsme konečně přestali ztrácet míče a domácí postupně odpadali. Pak jsme přidali ještě 2 branky, když na 1:5 kompletoval Zéma a Michal.

Na výhru jsme se dost nadřeli vinou našich nepřesností, ale nakonec jsme to zvládli a celkem přesvědčivě si odvezli cenné vítězství od těžkého soupeře.