FK Újezd nad Lesy

Přeskočit navigaci
FANSHOP
TÝMY

Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Čentická 1470

190 16 Praha 21 - Újezd nad Lesy

Sekretář klubu: Zeman Tomáš
Tel: 603 101 900
              
Pro další kontakty využijte v hlavním menu Kontakty...

       

Informace o klubu + kontakty, hrané soutěže a rozpis všech zápasů naleznete  zde.

Mapu hřiště Čentická naleznete zde.

Mapu hřiště Pilovská naleznete zde.

 

Kde sledujete výsledky našich týmů?
Webové stránky FK ÚnL 115 (52%)
FB našeho FK ÚnL 41 (18%)
Stránky PFS fotbalpraha.cz 43 (19%)
Stránky FAČR fotbal.cz 17 (8%)
Jiné 6 (3%)
Celkový počet hlasů: 222

Výsledky podzim 2021

1.kolo 7.9.2021

SG Újezd - Ostrovan ZT 8:4 (4:4)

Sestava:

Dráb - Kuchař, Chumlen J., Krejčí, Scherks, Daníček, Jáchym, Kubín, Jašek, Mathé, Němeček - střídal  Chumlen F., Zeman, Mareček

Branky: Chumlen  F. 3,  Mathé 2, Daníček, Zeman, Kubín

Komentář:

První mistrovský zápas po dlouhé pauze jsme sehráli doma proti Ostrovanu.

Na zápase jsem nebyl, a tak komentář je pouze z toho, co jsem odposlouchal.

Do sestavy jsme zapracovali 2 nové mladé posily, Pižďucha a Roberta a navíc jsme od začátku disponovali poměrně silnou lavičkou. Takže se očekával poklidný zápas s vítězným koncem pro domácí. Bohužel v první půli byl výkon ještě takový prázdninový, a po půli svítil na ukazateli nerozhodný stav, a to jsme dokonce prohrávali i o 2 góly.

Ve druhé půli jsme přidali na tempu, vstřelili 4 góly a zápas rozhodli. Nicméně soupeř ukázal svoji kvalitu a na jaře v Třebáni to určitě nebude jednoduché.

-------------------------------------------------------------------------------------

2.kolo 16.9.2021

Čipex- SG Újezd 0:4 (0:3)

Sestava:

Chumlen J.- Mora, Andras, Mathé, Fučík, Jáchym, Kubín, Zeman, Jašek, Chumlen F.

Branky: Chumlen F. 2, Jašek, Zeman 

Komentář:

K druhému zápasu jsme vyrazili na neoblíbenou UMT na Kačerov.

Od začátku týdne jsem pouze řešil omluvenky a nebo v horším případě neomluvenky na zápas, a tak při úvodním hvizdu nás bylo na hřišti 9, naštěstí Honza Jáchym právě dorazil, takže jsme zápas odehráli alespoň v 10.

Soupeře jsme od začátku přehrávali i v 10 lidech, ale koncovku jsme řešili příliš komplikovaně a tak jsme na první branku čekali asi 20 minut. Pak jsme do půle přidali ještě 2 uklidňující branky a zápas v podstatě rozhodli.

Druhou půli jsme hráli naprosto strašidelně, vůbec jsme si nedokázali přihrát ani na 2 metry. Naštěstí soupeř byl směrem dopředu naprosto bezzubý a jedinou střelu na zaskakujícího gólmana Pižďucha vyslal až těsně před koncem, ale Pižďuch se svalil k pravé tyči a střelu vytěsnil. Mezitím Zéma přidal 4 gól, ale dohrávali jsme opět v podstatě v 9, protože Robert posledních 20 minut už jen belhal s Andym na stoperu. I tak nám ale nikdo neutekl :-) 

----------------------------------------------------------------------------------

3.kolo 15.9.2021

SG Junior - SG Újezd 1:4 (0:1)

Sestava:

Šrámek- Andras, Zeman, Krejčí, Kuchař, Němeček, Chumlen J.,Kubín, Daníček, Chumlen F.,Ryšavý - střídal Jašek 

Branky: Chumlen  F., Daníček, Chumlen J., Andras 

Komentář:
Ve třetím kole tradiční soupeř na netradičním hřišti. Junior přesídlil na trávu do Štěrbohol.

Na Junior nás dorazilo 12 a Bora, který ale následně do zápasu nezasáhnul. Soupeř evidentně před sezónou razantně omladil a tak se dal čekat nadprůměrný zápas SG. Nám určitě pomohlo, že domácí hráli celý zápas o 10 a tak jsme od začátku převzali iniciativu. Bohužel jsme během prvních 15-ti minut spálili asi 3 jasné šance, a tak se začali osmělovat i domácí, zejména ze standartních situací. Naštěstí jsme 2 závary ustáli a gól vstřelili po nenápadné akci, když Něma odcentroval a Danda předskočil i brankáře a pohodlně zavěsil do prázdné branky - 0:1. Tak skončil i poločas.

V druhé půli jsme chtěli náš náskok pochopitelně navýšit, bohužel domácím vyšel brejk a rázem bylo vyrovnáno - 1:1. Od té chvíle se Junior ještě více stáhnul před branku a nám se stále nedařilo obranný val překonat, i když šance na to byly. A to jsme stále museli dávat pozor na poměrně nebezpečné výpady domácích. Naštěstí 15 minut před koncem se rozeběhnul po pěkné kolmici Fanda a míč se došoural do sítě - 1:2. Domácí začali více útočit a to nám hrálo do not. Chvilku po druhé trefě předložil Fanda Andymu před prázdnou a bylo to 1:3. V podstatě z dalšího útoku kompletoval Pižďuch po centru Bendy na 1:4.

Velmi dobrý zápas na SG s kvalitním soupeřem na dobrém hřišti. Všem děkuju za přístup a výhru, která jistě bude mít v konečném zúčtování svoji cenu.

------------------------------------------------------------------------------------------

4.kolo 11.10.2021

FPO Metro- SG Újezd 1:10 (0:5)

Sestava:

Dráb - Mareček, Zeman, Mathé, Jáchym, Němeček, Chumlen J.,Kubín, Jašek, Chumlen F.,Andras

Branky: Andras 4, Chumlen F. 2, Chumlen J., Jašek, Mathé , vlastní

Komentář: 
Po delší pauze jsme  opět nastoupili k soutěžnímu zápasu na hřišti ČAFC. 

K zápasu se nás sešlo naštěstí alespoň 11 a tak jsme museli odehrát celý zápas bez střídání. Do zápasu jsme vstoupili dobře a po špatné rozehrávce domácích zakončoval do prázdné Andy - 0:1. Po vstřelené brance jsme začali hrát v některých fázích zbytečně komplikovaně, nicméně Andy asi v 15.minutě zvyšoval na 0:2. I tak jsme si vytvářeli šance, které jsme neřešili dobře. Až v posledních 10ti minutách jsme střelecky procitli a

do půle se 2x trefil Fanda a znovu Andy. 

Do druhé půle jsme chtěli hrát v klidu a postupně navýšit skóre. Domácí sice z ojedinělého útoku snížili na 1:5, ale to byla jejich labutí píseň. Pak postupně odpadali a gólů v jejich síti začalo přibývat. Konečný účet se zastavil na čísle 10.

Zápas jsme zvládli v pohodovém tempu, soupeř se sice snažil, ale kvalita byla na naší straně. Navíc střelecké představení Andyho se 4 trefami, které zastínilo i Fandu, kterému se v tomto zápase opravdu, ale opravdu střelecky nedařilo :-) 

----------------------------------------------------------------------------------------

5.kolo 21.10.2021 

Lékařská fakulta - SG Újezd 1:4 (0:2)

Sestava:

Dráb - Mora, Mareš, Mathé, Jáchym, Němeček, Chumlen J.,Kubín, Jašek, Daníček, Andras

Branky: Daníček 2, Mathé, Němeček

Komentář:
Na neoblíbenou UMT na Kačerov jsme vyrazili k dalšímu zápasu SG s LEKFOU.

Soupeř v minulém kole porazil Lokádu a tak nás určitě nečekala jednoduchá práce. A to se potvrdilo hned od začátku, kdy domácí dobře kombinovali, naštěstí jsme je do větších šancí nepouštěli. My jsme museli v sestavě improvizovat zejména v útoku, a tak si to chvilku sedalo, než jsme se k nějakým šancím propracovali. Chytil se ale až cca ve 20-té minutě precizně provedený trestňák Maťákem - 0:1. To domácí nahlodalo a během chvilky to bylo 0:2, když se trefil Danda. Následně Andy zazdil 2 loženky hlavou a tak se probudili i domácí. Nejprve se zastřelovali poměrně nepřesnými pokusy, ale v poslední minutě podnikli útok do naší otevřené obrany a výsledkem byl závar s nastřelenou tyčí.

Do druhé půle jsme chtěli vstoupit aktivně s cílem potvrdit náskok, ale začali jsme naprosto ležérně a jen neschopností domácích jsme neinkasovali branku.  Směrem dopředu jsme si pořádně nepřihráli a byli jsme naprosto jaloví. Takže domácí vycítili šanci a přidali na otáčkách. Až v polovině zápasu jsme přeci jen skórovali, když dobře napadající Benda vybojoval míč pro Němu a ten uklidil míč do prázdné - 0:3. Tím bylo rozhodnuto a zápas se v podstatě jen dohrával. Na naší straně vstřelil ještě gól Danda a v závěru domácí už pouze korigovali na závěrečných 1:4.

Dle mého názoru velmi dobrý zápas na SG, domácí před sezónou evidentně posílili a to průběhu zápasu jen prospělo. Pro nás tedy důležitá výhra před závěrem podzimní části.