Sestava : Havel- Fučík, Krejčí, Šneider, Mareček - Scherks, Němeček, Zeman, Jašek - Dlabal, Mareš - střídali Andras, Kurucz

Branky: Mareš 2

Komentář:

Další zápas nás zavál na rekonstruovanou umělku Loko Vltavín.

Zápas, který má vždy náboj jsme začali dobře a během 15-ti minut vedli 2:0, když Palko vždy využil chyb v domácí rozehrávce. Dále jsme pokračovali v dobrém výkonu, ale bohužel další branky se nám přidat nepodařilo, když zejména Dlába a Zéma měli k brance blízko. Po 30-té minutě nás postihnul výpadek, který rozhodnul celý zápas. Domácí snížili na 1:2 z ofsajdu, my jsme se nesoustředili na poctivý výkon z úvodu a do půle to rázem bylo 3:2.

Do druhé půle jsme opět vstoupili dobře, ale tentokrát zklamal Něma a nedal  branku. Postupem času jsme to začali více otevírat a domácí podnikali výpady do otevřené obrany a to jim vyhovovalo a postupně naše chyby trestali a navyšovali náskok.

Fotbalově nejlepší zápas, kdy jsme zejména v první půli měli domácím odskočit na větší rozdíl. Ti se pak zahřáli  a když nám ve druhé půli začaly docházet i síly, na zvrat v utkání to už nebylo.

------------------------------------------------------------------------------

9.kolo

SG Ostrovan ZT - SG Újezd 1:5 (0:2)

Sestava : Havel- Mora, Krejčí, Šneider, Mareček - Němeček, Mareš, Zeman, Fučík - Chumlen, Andras - střídal Dlabal

Branky: Chumlen 4, Němeček

Komentář:

Druhé jarní utkání, výjezd do okresu Beroun a k tomu nevyzpytatelný a nepříjemný soupeř zejména doma.

Domácí v minulém kole porazili silné Jinočany a tak se dal očekávat zajímavý zápas. To se potvrdilo hned od začátku, domácí přes zimu omladili  a tak se hrál celkem svižný fotbal. My měli v prvních 15-ti minutách několik šancí, ale nepodařilo se nám je dotáhnout. Domácí se zahřívali postupně, ale pak také zahrozili, zejména ze 2 rohových kopů. Pak se nám konečně podařilo potrestat chybu v domácí rozehrávce, když Palko vysunul Fandu a ten nezaváhal - 0:1. Tato branka domácí nabudila a tak jsme přežili pár závarů před naší brankou a do konce poločasu udeřili ještě jednou - 0:2.

Do druhé půle nebylo nic rozhodnuto a také domácí to nezabalili a stále se pokoušeli bušit do naší obrany, která ale dnes hrála naprosto spolehlivě. A tak jsme udeřili opět my a už to bylo nadějných 0:3. Bohužel téměř vzápětí jsme nedůrazně odkopli balón ve vápně a dali domácím zase trochu naděje - 1:3. Ti ještě asi 5 minut zlobili, ale pak jsme je dorazili dvěma góly na konečný stav 1:5.

Výsledek vypadá jednoznačně, ale řekl bych, že k soupeři je poměrně krutý. Na druhou stranu jsme opět předvedli kompaktní týmový výkon se střelecky disponovaným Fandou a nahrávačem Dlabou. Uvidíme jak se nám povede příští týden na Lokádě.

----------------------------------------------------------------------------------