FK Újezd nad Lesy

Přeskočit navigaci
FANSHOP
TÝMY

Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Čentická 1470

190 16 Praha 21 - Újezd nad Lesy

Sekretář klubu: Zeman Tomáš
Tel: 603 101 900
              
Pro další kontakty využijte v hlavním menu Kontakty...

       

Informace o klubu + kontakty, hrané soutěže a rozpis všech zápasů naleznete  zde.

Mapu hřiště Čentická naleznete zde.

Mapu hřiště Pilovská naleznete zde.

 

Kde sledujete výsledky našich týmů?
Webové stránky FK ÚnL 12 (23%)
FB našeho FK ÚnL 9 (17%)
Stránky PFS fotbalpraha.cz 19 (37%)
Stránky FAČR fotbal.cz 9 (17%)
Jiné 3 (6%)
Celkový počet hlasů: 52

Výsledky podzim 2019

1.kolo 2.9.2019

PROPOM - SG Újezd 5:6 (3:4)

Sestava: Šrámek - Mareček. Krejčí, Kurucz, Scherks - Němeček, Zeman, Dlabal, Jašek - Chumlen. Brabec

Branky: Chumlen 3 (1xpen.), Brabec. Dlabal, vlastní

Komentář:

K prvnímu zápasu jsme jeli na ČAFC s pro nás neznámým soupeřem PROPOM.

Od začátku bylo jasné, že jsme narazili na zdatného soupeře, který byl fotbalově na výši. Zpočátku se hra pohybovala mezi vápny, a my hrozili hlavně z brejků. Po jednom takovém jsme se Dlabou ujali vedení 0:1. Pak potrestal faul na Michala Fanda a rázem jsme vedli 0:2. Tím jsme domácím trochu sebrali vítr z plachet a sami mohli přidat další branky. Místo toho jsme inkasovali kontaktní gól na 1:2 a domácí zase začali zlobit. Tím ale otevřeli vzadu dvířka, a toho jsme dokázali využít a navýšili náskok na 1:4. To nás opět ukolébalo, a tak jsme v posledních 5-ti minutách 2x inkasovali a do přestávky to bylo rázem 3:4.

Do druhé půle jsme vstoupili mdle a soupeř vycítil šanci na vyrovnání. Měli jsme se co obracet, ale naštěstí Fanda to vzal na sebe a vedli jsme zase o dva góly - 3:5. Za chvilku po rohu Dláby si domáci dali ukázkového vlastence a vypadalo to na pohodový závěr 3:6. Bohužel jsme se opět nevyvarovali chyb a během 5-ti minut to bylo zase o gól - 5:6. Do konce ještě 10 minut a my se začali bát o výsledek. Naštěstí jsme všechny ataky ustáli a tak si odvážíme z ČAFC cennou výhru.

Na úvod sezóny bych řekl nadstandartní soupeř jak fotbalově tak i vystupováním. Čím víc takových zápasů tím líp.

---------------------------------------------------------------------------

2.kolo 10.9.2019

Ostrovan ZT - SG Újezd 0:7 (0:4)

Sestava: Ryšavý - Mora. Andras, Dlabal, Kuchař- Jáchym, Zeman, Jašek, Scherks - Chumlen. Mruvčinský

Branky: Chumlen 3, Jašek, Mruvčinský, Scherks, Kuchař (pen) 

Komentář:
Na výlet do Třebáně se nás nakonec vydalo 11 , ale byl to boj ty lidi sehnat.

Ale přivítalo nás dobře upravené hřiště a ideální fotbalové počasí. Začátek měli rozhodně lepší domácí a během prvních 15 minut jsme se nemohli zahřát a domácí měli několik  nepříjemných závarů a střel, naštěstí většinou mimo. Pouze jednou se vytáhnul Ryšavka v brance, když se svalil k tyči a natáhnul si pupek. Ale utkání naštěstí dochytal. Ale to už jsme se naštěstí začali prosazovat i směrem dopředu, kdy tradičně naše útoky táhnul Fanda. Akorát se ze začátku nějak nemohl trefit a dokonce si při samostatném nájezdu i šlápnul na balon :-). Nicméně pak se konečně trefil a do konce poločasu jsme vstřelili 4 branky.

Druhou půli jsme zase zahájili laxně a domácí se opticky dostali do hry, ale vyloženější šanci si nevytvořili. A tak jsme postupně přidali další 3 branky, včetně penalty Franty Kuchaře, ke které nikoho nepustil......

Dobrý výkon celého týmu, ale je třeba vyzdvihnou zejména hru obrany, kde se nám podařilo po dlouhé době udržet nulu. Konečně jsme asi našli ideální složení :-). Nicméně díky všem za dobrý zápas.

-------------------------------------------------------------------------------

3.kolo 17.9.2019 
 
SG Újezd - FC Trobico 7:0

Sestava: Šrámek- Mareček. Zeman, Dlabal, Kuchař- Jáchym, Němeček, Jašek, Brabec- Chumlen. Mruvčinský

Branky: Chumlen  Němeček 2, Mruvčinský, Zeman, Jáchym, Brabec 

Komentář:
Bohužel jsem se nemohl zúčastnit, ale zápas jsme měli pod kontrolou a měli vyhrát vyšším rozdílem.

------------------------------------------------------------------------

4.kolo 17.9.2019

SG Junior - SG Újezd 1:5 (0:1) 

Sestava: Dráb- Mareček. Andras, Šneider, Scherks- Jáchym, Zeman, Jašek, Němeček - Chumlen. Brabec - střídali Mora, Kurucz

Branky: Chumlen, Němeček, Andras, Zeman, Brabec

Komentář: 
V dalším kole nás čekal vítěz předchozího ročníku SG Junior.

My jsme konečně měli 2 lidi na střídání na rozdíl od domácích, kteří to odehráli v 11 lidech. Ti hned od začátku zalezli na vlastní půlku a čekali na vhodnou příležitost k brejkům. Do takto zhuštěné a poměrně pružné obrany se nám vůbec nedařilo pronikat, i vinou našich zbrklých a nepřesných přihrávek. A když už jsme se k brance dostali v nadějné pozici, tak si Fanda neuvědomil, že nahrává Němovi, který zapomněl odpojit vagóny a byl z toho házenej aut. Postupem času se přeci jen šance objevovaly, ale ani Vilda neproměnil samostatný nájezd. Domácí jsme celkem drželi na uzdě a tak se prosadil až Fanda a půli jsme tedy vyhráli 0:1.

Druhá půle začala našim ospalým a mdlým výkonem a tak se domácí několikrát více osmělili a nakonec i po akci z boku vyrovnali - 1:1. To je ještě více nabudilo a několikrát nám zle zatopili, naštěstí Mára v brance chytal spolehlivě. I přes pokračující bídnou hru jsme přeci jen během 5-ti minut rozhodli zápas. Nejdříve Něma zužitkoval Martinův centr a zblízka doklepl a potom trefil Andy pod víko (fakt to nebyl centr !). Rázem to bylo 1:3 a už jsme konečně přestali ztrácet míče a domácí postupně odpadali. Pak jsme přidali ještě 2 branky, když na 1:5 kompletoval Zéma a Michal.

Na výhru jsme se dost nadřeli vinou našich nepřesností, ale nakonec jsme to zvládli a celkem přesvědčivě si odvezli cenné vítězství od těžkého soupeře.

---------------------------------------------------------------------------------

5.kolo 30.9.2019

SG Újezd - ČIPEX 11:1 (7:1) 

Sestava: Havel - Mareček. Andras, Šneider, Mruvčinský - Jáchym, Zeman, Dlabal, Kurucz - Chumlen. Němeček - střídal Mareš

Branky: Chumlen 8, Mareš 2, Kurucz

Komentář: 
Dalším soupeřem nám byl týp Čipex.

Soupeř sice dorazil ve 13-ti lidech, ale jeho věkový průměr byl výrazně nad naším mužstvem. Takže se hrálo celý zápas na jednu branku a skóre postupně narůstalo. Ke cti soupeře svědčí to, že to nezabalil a neuchýlil se k nějakým záludnostem. Za naší stranu snad jen telegraficky:

- od moře se konečně vrátil Palko

- v bráně byl poprvé Radek

- v útoku byl Něma, kterej suverénně kandiduje na titul palič roku

- Andy se po minulé parádě zase jednou vysunul ale naštěstí sítě máme dost vysoké

- Fanda dal 8 kusů, takže už to za chvíli nebude kam psát

- začal jsem vybírat příspěvky, na první pokus celkem dobrý, ostatní to stejně nemine

--------------------------------------------------------------------------------------

6.kolo 7.10.2019

SG Újezd - FPO Metro 6:1 (2:1)

Sestava: Dráb - Mareček. Scherks, Mareš, Mora - Němeček, Jašek, Dlabal, Kurucz - Chumlen. Brabec- střídal Andras, Šrámek

Branky: CDlabal 3, Chumlen, Mareček, Brabec 

Komentář:

Za krásného podzimního počasí jsme v posledním domácím zápase přivítali tým FPO Metro.

Soupeř začal bez bázně a hany a nám trvalo poměrně dlouho, než jsme se zahřáli na provozní teplotu.  Během těchto cca 20-ti minut jsme přežili minimálně 3 poměrně slušné šance hostů. My měli v podstatě jednu šanci, ale po chybě hostů Fanda netrefil prázdnou bránu. A tak nám pomohla až standartka, když hlavou po rohu otevřel skóre Michal - 1:0. A za chvilku se po Andyho vysunutí prosadil Dlába a hned to bylo veselejší - 2:0.Nicméně stále aktivně hrajícímu soupeři se ještě do přestávky podařilo snížit- 2:1

Druhá půle tak byla stále výsledkově otevřená, ale nám tentokrát vyšel vstup do zápasu. Nejprve velké sólo přes celé hřiště proměnil Fanda - 3:1. Tím jsme poměrně brzy otupili soupeřův odpor a během 15 minut přidali ještě 3 branky a zápas tím rozhodli. Ale soupeř se sympaticky nevzdával, a do konce zápasu se snažil alespoň korigovat, ale vše spolehlivě pochytal Mára, nebo nám pomohla branková konstrukce.

Výsledek vypadá jednoznačně, ale soupeř nás překvapil aktivní hrou, a pokud by proměnil alespoň část svých šancí, mohl být výsledek z jejich pohledu přijatelnější. Nicméně my máme 3 body a teď máme 14 dní volno a tak nám snad forma vydrží.

 

---------------------------------------------------------------------------------

8.kolo 21.10.2019

SG Újezd - LEKFA 6:4 (2:2)

Sestava: Andras - Mareček. Scherks, Šneider, Mora - Kuchař, Němeček, Jašek, Kurucz - Chumlen. Mruvčinský - střídal Dlabal

Branky: Chumlen 4, Mruvčinský 2 

Komentář:

Po 14-ti denní pauze jsme si prohodili pořadatelství a zápas s LEKFOU sehráli na UMT Kačerov.

Asi nejhorší hřiště s vyžilou UMT a k tomu jsme se nesešli. Takže do brány musel Andy, začínali jsme v 10 než dorazil Mruvča a tak není divu, že jsme během 10-ti minut prohrávali 0:2. Pak jsme se konečně dostávali i k brance soupeře, ale zakončení bylo mizerné a nebo žádné. A tak LEKFA zahrozila ještě z rohu a pak nastřelila břevno. To už by asi bylo hodně špatné, ale naštěstí se do šance probil Mruvča a konečně jsme se radovali - 1:2.  To nás trochu nakoplo a přeci jen jsme soupeře přimáčkli a vytvářeli si šance. Ujal se až Vildův oblouček na Fandu a bylo vyrovnáno - 2:2.

Do druhé půle jsme vstoupili dobře a poměrně brzy jsme odskočili na 4:2. Soupeř hrál na brejky a díky vysokým hráčům spoléhal i na standartky.  Takže jsme ho pustili do hry na 4:3 a zase bylo o co hrát. Do konce zápasu se tento scénář opakoval ještě jednou, když jsme odskočili na 2 branky a soupeř hned snížil. Naštěsrí jsme chvilku před koncem i trochu se štěstím znovu odskočili na 2 góly a pak už jsme to nepustili.

Soupeř se ne nadarmo nepohybuje v horních patrech tabulky. Naštěstí jsme to ukopali a příští týden vyrážíme na Lokádu k souboji o první flek.

----------------------------------------------------------------------------------

9.kolo 29.10.2019

SG Lokáda - SG Újezd 3:3 (2:1)

Sestava: Šrámek - Mareček. Mareš, Šneider, Kuchař - Kurucz, Zeman, Dlabal, Jašek - Chumlen. Mruvčinský - střídali Mora, Němeček, Jáchym 

Branky: Němeček 2, Jašek

Komentář:
K tradičnímu soupeři v zápase o podzimního vítěze přeboru SG jsme vyrazili na Lokádu.

Už pohled na plné střídačky obou mužstev dával tušit, že obě mužstva se na zápas sešla a tak se dal očekávat dobrý zápas. To se taky od začátku potvrzovalo, bohužel Palko hned v první minutě namazal soupeři a bylo to 1:0. Trochu jsme byli opaření a tak jsme se štěstím přežili ještě obdobný závar opět po našem nezdařeném odkopu. Pak jsme se ale začali tlačit i dopředu a konečně se dostávali i na dostřel domácí branky. Bohužel většinou mimo. Ale vyrovnání jsme se dočkali, Dlába se protáhnul kolem lajny a zpětnou přihrávkou našel Bendu - 1:1. Bohužel jsme se neradovali dlouho, domácím se povedla kombinace, kdy vyšachovali naší obranu a zase jsme prohrávali - 2:1. Do konce poločasu pak obě mužstva hrála aktivně i se šancemi, ale skóre se už neměnilo.

Do druhé půle jsme nastoupili s jasným plánem vyrovnat. To se nám taky poměrně záhy podařilo, když Zéma prošel kolem 3 hráčů a Něma nabídkou nepovrhnul - 2:2. Bohužel místo abychom domácí srazili dalším gólem, zase jsme udělali chybu a soupeř trestal - 3:2. Takže jsme zase byli dole a museli dotahovat náskok. Naštěstí času bylo ještě dost, ale další branka v naší síti by asi definitivně rozhodla. Naštěstí Šráma vytáhnul 2 výborné zákroky a držel nás nad vodou. No a nakonec jsme byli odměněni i vepředu, kdy svojí druhou branku přidal aktivně hrající Něma a vyrovnal na 3:3. To naopak otřáslo domácími a najednou jsme měli víc ze hry, ale bohužel Fanda Ch. svoje možnosti nevyužil.

V souhrnu celého zápasu asi zasloužená remíza. Obě mužstva mohla vyhrát i prohrát. Domácí těžili z malé umělky a množství standartek, my jsme zase hráli hodně týmově a bojovně. Takže díky všem.

i komentář z druhé strany, tak se tam můžete podívat - SG_Lokada