SG Újezd - Ostrovan Zadní Třebaň 2:2 (2:1)

Sestava : Havel- Mora, Andras, Scherks, Mareček - Jašek, Dlabal, Zeman, Fučík- Němeček, - do druhé půle Haľak

Branky: Dlabal, Mareček

Komentář:
K dalšímu zápasu jsme se bohužel sešli pouze v 10, naštěstí soupeř ale taky...

Škoda, ideální terén, počasí. Ale k zápasu, který jsme určitě chtěli vyhrát. Začali jsme aktivně, ale naše bolest se jmenuje proměňování šancí. Zejména Fugas zahodil 2 jasné tutovky a tak soupeř klasicky z protiútoku trestal - 0:1. Naštěstí vedení netrvalo dlouho a Fugas se rozhodnul, že bude lepší nahrávat a tak připravil snadnou úlohu pro Dlábu - 1:1.  No a za chvíli se po centru zprava prosadil Martin a bylo to 2:1.

Začátkem druhé půle nás posílil Jožo, ale naše hra byla celou půli doslova děsivá. Takových zkažených přihrávek a nepřesností by normálně vydalo na 3 zápasy. Navíc jsme si stále koledovali o vyrovnání. To nakonec přišlo dost kuriozně, když nedůrazný odkop Radka vrátil z půlky do prázdné branky hostující hráč. Minutu před koncem....

Když nedáme branky nemůžeme vyhrát. A celý náš bezduchý výkon korunovala poslední minuta a gól z půlky. No snad se do příštího týdne dáme dohromady a sezónu zakončíme výhrou.

-------------------------------------------------------------------------------

13.kolo

SG Újezd - SG Junior 2:3 (2:1)

Sestava : Dvořák- Mora, Krejčí, Šneider, Mareček - Kurucz, Chejn, Zeman, Jáchym- Němeček, Andras- střídali Dlabal, Jašek

Branky: Zeman, Dlabal

Komentář:

Po 2 neodehraných zápasech, kdy se soupeř nesešel, jsme konečně hráli doma.

Přivítali jsme aktuálně první tým tabulky SG Junior. Od začátku se hrál na SG dobrý fotbal, kde jsme měli přeci jen více ze hry my. Bohužel jsme ale udělali první chybu a soupeř jí potrestal. 0:1. Branka nás ještě spíše nabudila a tak Zéma po pěkné individuální akci vyrovnal a hned za chvilku utěšenou střelou do šibenice nás poslal do vedení Dlába - 2:1. Do konce poločasu se již nic zajímavého nepřihodilo.

Do druhé půle jsme chtěli náskok navýšit, ale bohužel my zahazovali šance a soupeř po našich chybách trestal brankami. Nejprve se nešťastně odrazil  balón od rozhodčího a pak jsme neuhlídali roh. Rázem to bylo 2:3 a do konce jen 10 minut. Zamknuli jsme ještě hosty na jejich půli, ale míč se nám do branky protlačit nepodařilo.

Škoda, v zápase jsme byli lepším týmem, bohužel jsme dojeli na neproměňování šancí.

SG Lokáda - SG Újezd 6:2 (3:2)

Sestava : Havel- Fučík, Krejčí, Šneider, Mareček - Scherks, Němeček, Zeman, Jašek - Dlabal, Mareš - střídali Andras, Kurucz

Branky: Mareš 2

Komentář:

Další zápas nás zavál na rekonstruovanou umělku Loko Vltavín.

Zápas, který má vždy náboj jsme začali dobře a během 15-ti minut vedli 2:0, když Palko vždy využil chyb v domácí rozehrávce. Dále jsme pokračovali v dobrém výkonu, ale bohužel další branky se nám přidat nepodařilo, když zejména Dlába a Zéma měli k brance blízko. Po 30-té minutě nás postihnul výpadek, který rozhodnul celý zápas. Domácí snížili na 1:2 z ofsajdu, my jsme se nesoustředili na poctivý výkon z úvodu a do půle to rázem bylo 3:2.

Do druhé půle jsme opět vstoupili dobře, ale tentokrát zklamal Něma a nedal  branku. Postupem času jsme to začali více otevírat a domácí podnikali výpady do otevřené obrany a to jim vyhovovalo a postupně naše chyby trestali a navyšovali náskok.

Fotbalově nejlepší zápas, kdy jsme zejména v první půli měli domácím odskočit na větší rozdíl. Ti se pak zahřáli  a když nám ve druhé půli začaly docházet i síly, na zvrat v utkání to už nebylo.