FK Újezd nad Lesy

Přeskočit navigaci
FANSHOP
TÝMY

Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Čentická 1470

190 16 Praha 21 - Újezd nad Lesy

Sekretář klubu: Zeman Tomáš
Tel: 603 101 900
              
Pro další kontakty využijte v hlavním menu Kontakty...

       

Informace o klubu + kontakty, hrané soutěže a rozpis všech zápasů naleznete  zde.

Mapu hřiště Čentická naleznete zde.

Mapu hřiště Pilovská naleznete zde.

 

Kde sledujete výsledky našich týmů?
Webové stránky FK ÚnL 54 (42%)
FB našeho FK ÚnL 21 (16%)
Stránky PFS fotbalpraha.cz 35 (27%)
Stránky FAČR fotbal.cz 13 (10%)
Jiné 6 (5%)
Celkový počet hlasů: 129

Výsledky podzim 2020

1.kolo 2.9.2020

SG Újezd - PROPOM 7:2 (3:0)

Sestava:

Havel - Mora, Andras, Krejčí, Kuchař, Jáchym, Němeček, Zeman, Scherks, Chumlen, Mareš - střídal Jirsa

Branky: Chumlen 4, Mora, Kuchař, Mareš

Komentář:

První mistrovský zápas po dlouhé pauze jsme sehráli doma proti družstvu PROPOM.

A pauza byla na výkonu znát, spousta nepřesností a zbytečných pasů, které soupeř v pohodě sbíral. Hráli jsme zbytečně složitě, nicméně nějaké šance jsme si postupem času i tak vypracovali. Paradoxně jsme první gól dali asi v 5.minutě, když Fanda trefil spoza vápna a za dalších 5 minut proměnil nadvakrát samostatný únik. To nás asi ukolébalo, do hry se dostal soupeř hrající o 10 a spoléhající zejména na brejky. Z jednoho to nejdříve vypadalo na penaltu, kterou soupeř ale sportovně odmítl, že se nejednalo o faul. Do konce půle jsme nakonec přidali ještě jednu branku, když se vepředu zapomněl Martin a po Fandově pasu se po dlouhé době trefil za SG - blahopřejeme. Byl to další z pěkných dárků pro Martina toho dne.

Začátek druhé půle byl z mého pohledu hrozný. Složitost naší hry nabrala na obrátkách a když už jsme se dostali do šance, tak jsme ji zahodili. A tak soupeř hrající v klidu na brejky najednou snížil z penalty a za 5 minut to už bylo 3:2. Trochu jsme znervózněli ale naštěstí i zapnuli směrem dopředu a během 10-ti minut vstřelili 3 branky a pak už se jen dohrávalo.

Na začátek dost neurovnaný výkon, se zbytečně složitou a neproduktivní kombinací, navíc proti nekompletnímu soupeři jsme nakonec zvládli. Příští týden nás čeká výlet do Třebáně, tak snad navážeme na výkon z konce druhé půle.

-------------------------------------------------------------------------------------

2.kolo 7.9.2020

Ostrovan ZT - SG Újezd 5:5 (2:1)

Sestava:

Havel - Mora, Šneider, Krejčí, Mareček, Jáchym, Jašek, Zeman, Scherks, Chumlen, Němeček

Branky: Chumlen 2, Jáchym, Scherks, Němeček 

Komentář:

Tradiční výlet k Berounce k nevyzpytatelnému soupeři nás čekal ve druhém kole.

Krásné počasí, ale bohužel na výlet za fotbalem to vylákalo pouze 11 našich hráčů, takže jsme hráli bez střídání. Úvod jsme měli ale výborný, během 10-ti minut 3 loženky, ale ani jednu jsme neproměnili. Soupeř se oklepal, dorazili mu další posily a tak jsme z první vážnější akce inkasovali - 1:0. Soupeř ožil a my se měli co obracet. Ale podařilo se nám vyrovnat, když Fandův centr doklepnul Renda - 1:1. Bohužel do poločasu jsme ještě jednou zaspali v obraně a soupeř šel opět do vedení - 2:1.

Druhá půle byla jak na houpačce, výsledek se přeléval na obě strany a vyhrát mohla obě družstva. Takže to shrnu pouze telegraficky:

- 2:2 - Fanda Chumlen v podstatě hned z výkopu

- 2:3 - Fanda Chumlem proměnil samostatný nájezd

- 3:3 - Soupeř se nevzdává a vyrovnal

- Zéma za nerozhodného stavu nedal penaltu (mimochodem minule ji proměnil i Fanda Kuchař :-) - Zémo, s penaltama jsi skončil !!

- 4:3 - Klasické nedáš-dostaneš a soupeř opět na koni

- 5:3 - Domácím narostly křídla a s námi to vůbec nevypadá dobře

- 5:4 - Honza Jáchym trefuje zblízka centr, do konce chybí 7 minut

- 5:5 - Konečně se trefil Něma, i když z hodně krkolomné pozice - 2 minuty do konce

Bohužel jsme v zápase vyhořeli na neproměňování šancí a opět chvilkama složité hře. Někdy to prostě stačilo kopnout dopředu na Fandu. Ale pro nezaujatého diváka dobrý zápas. Příště hrajeme doma s Trobicem, tam už snsd hru vyladíme.

-----------------------------------------------------------------------------------

3.kolo 15.9.2020

SG Újezd - FC Trobico 12:0 (6:0)

Sestava:

Havel - Mora, Daníček, Krejčí, Mareček, Němeček, Zeman, Mathé, Scherks, Chumlen, Dlabal - střídali Andras, Jáchym 

Branky: Chumlen 3, Dlabal 3, Mathé 2, Mora, Andras, Němeček, Zeman 

Komentář:
Dalším soupeřem na našem domácím hřišti byl tým Trobica.

Trobico v minulém kole porazilo Junior, a tak jsme byli zvědaví, jakou obměnou kádru tento tým od poslední sezóny prošel. Soupeř se sešel v úctyhodném počtu 15 lidí, i my jsme naštěstí měli alespoň 2 lidi na střídání a tak se mohlo začít. V našem týmu se poprvé objevili Danda a Lukáš Mathé, který obnovil kariéru v Újezdě po 15-ti letech. Od začátku jsme dobře kombinovali a přitlačili soupeře na jeho půlku. Tradičně jsme začali zahazovat šance a tak jsme na první gól čekali do 10-té minuty, kdy odražený míč usměrnil Dlába. Pak už jsme se uklidnili a do půle přidali dalších 5 branek.

V druhé půli jsme ze zápasu nechtěli udělat holomajznu a to se povedlo. Hráli jsme s chutí a přidali dalších 6 branek. Soupeř se zmohl pouze na pár brejků, kdy jeden skončil na tyči a tak jsme čisté konto nakonec udrželi.

Sešli jsme se ve velmi dobré sestavě a bylo to znát. Soupeř hrál sice sympaticky, ale věkové složení mužstva hrálo v náš prospěch a využili jsme toho dokonale.  A kdyby Fanda dal ještě aspoň půlku šancí, mohlo skóre být ještě vyšší. Příští týden nás čeká venku Junior, a to bude jiné kafe.

--------------------------------------------------------------------------------------

4.kolo 21.9.2020

SG Junior - SG Újezd 4:2 

Sestava:

Havel - Mora, Daníček, Mareš, Mareček, Němeček, Zeman, Kuchař, Mathé, Chumlen, Jech, Fučík

Branky:

Komentář:

----------------------------------------------------------------------------------------

5.kolo 28.9.2020 

SG Újezd - ČIPEX 5:2 (2:1) 

Sestava:

Andras - Fučík, Šneider, Mareš, Mareček, Němeček, Krejčí, Kuchař, Dlabal, Chumlen, Jáchym - střídal  Jašek

Branky: Chunlen 2, Němeček 2, Jašek

Komentář:
Po minulém nevydařeném zápase na Junioru jsme odjížděli ve státní svátek na Kačerov odehrát zápas proti ČIPEXU.

Omluvenky se tentokrát jen sypaly a tak jsme vyrazili bez brankáře a pouze ve 12 hráčích. Soupeř dorazil pouze v 10-ti mužích a po vzájemné dohodě jsme hráli 10 na 10.

Od začátku jsme sice hezky kombinovali, ale bez většího efektu. Soupeř zalezl před branku a bránil skoro všemi muži kromě jednoho vysunutého útočníka. I přesto jsme se 2x prosadili a vedli 2:0. Bohužel do poločasu jsme dovolili soupeři snížit na 2:1.

Druhou půli jsme začali v neuvěřitelné křeči a neproměňováním i těch nejvyloženějších šancí. Nakonec nás vysvobodil Něma trefou spoza vápna - 3:1. Ale v podstatě hned z protiútoku soupeř zase snížil - 3:2. Naštěstí to pak otevřel a my konečně pár brejků proměnili a stanovili konečný výsledek na 5:2.

Se slabým soupeřem jsme se neuvěřitelně trápili a nebyli schopni dotáhnout kombinace do konce. Většinou stačilo vystřelit  než situaci překombinovat. Tak se snad pro příště poučíme a zápas zvládneme ve větším klidu.

-----------------------------------------------------------------------------------

6.kolo 6.10.2020

SG Újezd - METRO 9:3 (5:0)

Sestava:

Dráb - Fučík, Šneider, Mareš, Mareček, Němeček, Zeman, Daníček,Jašek, Chumlen, Andras

Branky: Chunlen 5, Zeman 3, Daníček

Komentář:
K dalšímu zápasu jsme se sešli jen v 11 lidech a hrozilo tedy reálné nedohrání zápasu v plném počtu.

To se taky hned po 5-ti minutách potvrdilo, když musel odstoupit Vařečka a my tak odehráli celý zápas vlastně o 10. Soupeř na tom byl o 2 pleyery lépe a tak nás nečekala rozhodně lehká práce. Nicméně jsme hráli s chutí, a z obranného bloku vyráželi k brejkům. Vepředu byl naštěstí odpočinutý Fanda podporovaný tentokrát běhavou zálohou (včetně Němy :-)). Obrana včetně Máry hrála taky spolehlivě a tak jsme postupně v první půli vstřelili celkem 5 gólů a měli mít do druhé půle klid.

Po krátké pauze jsme na chvilku vypadli z role, domácí vycítili šanci a během 10-ti minut dvěma podařenými střelami z dálky snížili na 5:2. Stále jsme nemohli nastartovat motory z první půle a přežili pár ošemetných situací. Naštěstí nám pak vyšel brejk a zase to bylo uklidňujících 6:2. No ale soupeř se nevzdával a zase snížil. Naštěstí více jsme mu již nedovolili a přidali ještě 3 branky.

Na zápase (resp. před ním) mě naštvalo mnoho omluvenek, důsledkem čehož jsme hráli skoro celý zápas v 10. V první půli jsme velmi dobře kombinovali a navyšovali skóre. Ve druhé jsme na chvilku vypadli z role, ale zápas nakonec dovedli do vítězného konce. Díky všem na hřišti.