Výsledky jaro 2019

10.kolo

SG Lokáda - SG Újezd 6:2 (3:2)

Sestava : Havel- Fučík, Krejčí, Šneider, Mareček - Scherks, Němeček, Zeman, Jašek - Dlabal, Mareš - střídali Andras, Kurucz

Branky: Mareš 2

Komentář:

Další zápas nás zavál na rekonstruovanou umělku Loko Vltavín.

Zápas, který má vždy náboj jsme začali dobře a během 15-ti minut vedli 2:0, když Palko vždy využil chyb v domácí rozehrávce. Dále jsme pokračovali v dobrém výkonu, ale bohužel další branky se nám přidat nepodařilo, když zejména Dlába a Zéma měli k brance blízko. Po 30-té minutě nás postihnul výpadek, který rozhodnul celý zápas. Domácí snížili na 1:2 z ofsajdu, my jsme se nesoustředili na poctivý výkon z úvodu a do půle to rázem bylo 3:2.

Do druhé půle jsme opět vstoupili dobře, ale tentokrát zklamal Něma a nedal  branku. Postupem času jsme to začali více otevírat a domácí podnikali výpady do otevřené obrany a to jim vyhovovalo a postupně naše chyby trestali a navyšovali náskok.

Fotbalově nejlepší zápas, kdy jsme zejména v první půli měli domácím odskočit na větší rozdíl. Ti se pak zahřáli  a když nám ve druhé půli začaly docházet i síly, na zvrat v utkání to už nebylo.

------------------------------------------------------------------------------

9.kolo

SG Ostrovan ZT - SG Újezd 1:5 (0:2)

Sestava : Havel- Mora, Krejčí, Šneider, Mareček - Němeček, Mareš, Zeman, Fučík - Chumlen, Andras - střídal Dlabal

Branky: Chumlen 4, Němeček

Komentář:

Druhé jarní utkání, výjezd do okresu Beroun a k tomu nevyzpytatelný a nepříjemný soupeř zejména doma.

Domácí v minulém kole porazili silné Jinočany a tak se dal očekávat zajímavý zápas. To se potvrdilo hned od začátku, domácí přes zimu omladili  a tak se hrál celkem svižný fotbal. My měli v prvních 15-ti minutách několik šancí, ale nepodařilo se nám je dotáhnout. Domácí se zahřívali postupně, ale pak také zahrozili, zejména ze 2 rohových kopů. Pak se nám konečně podařilo potrestat chybu v domácí rozehrávce, když Palko vysunul Fandu a ten nezaváhal - 0:1. Tato branka domácí nabudila a tak jsme přežili pár závarů před naší brankou a do konce poločasu udeřili ještě jednou - 0:2.

Do druhé půle nebylo nic rozhodnuto a také domácí to nezabalili a stále se pokoušeli bušit do naší obrany, která ale dnes hrála naprosto spolehlivě. A tak jsme udeřili opět my a už to bylo nadějných 0:3. Bohužel téměř vzápětí jsme nedůrazně odkopli balón ve vápně a dali domácím zase trochu naděje - 1:3. Ti ještě asi 5 minut zlobili, ale pak jsme je dorazili dvěma góly na konečný stav 1:5.

Výsledek vypadá jednoznačně, ale řekl bych, že k soupeři je poměrně krutý. Na druhou stranu jsme opět předvedli kompaktní týmový výkon se střelecky disponovaným Fandou a nahrávačem Dlabou. Uvidíme jak se nám povede příští týden na Lokádě.

----------------------------------------------------------------------------------

8.kolo

SG Junior - SG Újezd 2:4 (1:0)

Sestava : Havel- Mora, Krejčí, Šneider, Mareček - Kurucz, Jašek, Zeman, Scherks - Chumlen, Mareš - střídali Němeček, Fučík

Branky: Chumlen 4

Komentář:
K prvnímu jarnímu zápasu jsme zajížděli na hřiště momentálního lídra Junioru.

Nám zimní přestávka evidentně prospěla, protože jsme se sešli konečně alespoň se 2 hráči na střídačce + v případě nouze připraveným Andym. Bohužel zezačátku soupeř roztočil kolotoč před naší brankou a my se sotva podívali za půlku. V těchto chvílích nás podržel několikrát Radek, ale nezachycený brejk po rohu stejně znamenal vedení pro domácí - 1:0. Ale cca od 20-té minuty začali domácí pomalu odpadat a my jsme začali přebírat otěže zápasu. Do konce půle jsme ale zahodili minimálně 4 tutovky a tak jsme měli co dohánět.

Po pauze začali domácí přeci jen aktivněji, ale my jsme konečně trefili zařízení Fandou -1:1. Po této brance jsme na hřišti dominovali a v rychlém sledu přidali další 2 branky a stav 1:3 byl hned veselejší. Domácí vysunuli stopera a začali nepříjemně dotírat na naší obranu. My jsme měli snad další 3-4 loženky z brejků, ale samozřejmě nedáš-dostaneš a taky jsme dostali - 2:3. Do konce 10 minut a my se normálně posr…. Se štěstím jsme přežili sérii rohů a možná i odpuštěnou penaltu a tak až v poslední minutě nás definitivně uklidnil Fanda - 2:4.

Domácí do zápasu vstoupili hodně hrrr, ale naštěstí jim brzy došly síly. My byli 70 procent zápasu lepší a tak jsme vyhráli zaslouženě. Naštěstí jsme měli střelecky disponovaného Fandu, ale co ještě zavraždil.... Jo a nesmím zapomenout na Radka v brance, který nás klíčovými zásahy držel nad vodou. Ale obecně dobrý týmový výkon.