Muži A: FK Újezd nad Lesy - FC Slavoj Vyšehrad B 2:0 (1:0)

Neděle 11. srpna 2019 od 17:00 hodin (Újezd nad Lesy)

FK Újezd nad Lesy – FC Slavoj Vyšehrad "B" 2:0 (1:0)

sestava FK Újezd nad Lesy:
Blažek - Mika, Kučera, Chumlen, Parys (15´ Pekárek), J. Šedivý, Foltman, Kovář (K), Foltman, Vít (81´ Hovorka), L. Šedivý, Snop

připraven na střídání: Šimek

branky: 4´ Snop PK, 66´ L. Šedivý

ŽK: 55´Mika - 59´Bazal, 64´Rothe, 85´Stareček

Hlasy trenérů
Josef Šimek (Újezd nad Lesy):
„Pro nás hodně těžký zápas, už také proto, že v přípravném období proti nám nikdo nehrál takový tempo fotbal, jako béčko Vyšehradu. Dokázali jsme se však přizpůsobit, navíc využít chyb soupeře a dali dva góly. Před tím prvním nám vyšla akce jeden na jednoho, a byla z toho penalta. Před druhým se nám podařilo vybojovat v poli míč, odcentrovat i účinně zakončit. Bylo to hodně o soubojích i rychlosti a díky tomu, že jsme šli brzy do vedení, se nám pak hrálo po celé utkání lépe.”

Jaroslav Klíma (Vyšehrad B): „Zcela zasloužená prohra. S řadou hráčů, kteří právě vyšli z dorostu, jsme působili dost nezkušeným dojmem. Také jsme dvakrát inkasovali ze dvou banálních situací a po chybách, které se v pražském přeboru nevidí. Nejprve vyrobíme nesmyslnou penaltu, pak ve druhé půli nereagujeme v situaci, kdy stačilo odhlavičkovat balon. Újezdu nad Lesy jsme tak de facto věnovali dva góly, ale sami jsme žádnou vyloženou šanci neměli. Domácí hráli organizovaně a samozřejmě jim pomohla hodně časná penalta, zatímco my jsme se od té chvíle trápili. Čekal jsem od našich hráčů víc, kromě toho nám vůbec neprospěla absence těch, kteří si v tomto období vzali dovolenou.”

Nejlepší hráč Újezdu nad Lesy: Ondřej Kučera
Nejlepší hráč Vyšehradu B: nikdo

Komentář na stránkách PFS ZDE.

Program k tomuto zápasu od M. Krejčího ZDE.

Videozáznam zápasu ze stránek TVCOM.

Fotogalerie ze zápasu ZDE.

Příští zápas: NEDĚLE 18.8. od 17 hodin FK Újezd nad Lesy - FK Admira Praha "B"