Muži B: FK Újezd nad Lesy B - Spartak Kbely 3:1 (2:0)

Sobota 17. srpna 2019 od 17:00 hodin (Újezd nad Lesy)

FK Újezd nad Lesy "B" – Spartak Kbely 3:1 (2:0)

sestava FK Újezd nad Lesy "B":
Pecho - Šimek, Novotný, Sochovič (K), Moudrý, Grečl, Borovička, Bednář, Cikhart, Mruvčinský (80´ Kapek), Šebesta (71´ Polák)

branky: 4´ a 23´ Cikhart, 75´ Grečl - 89´ Podzemský

Utkaní jsme začali ve velkém stylu! Již ve 4. minutě unikl po levé straně Borovička a byl zastaven faulem. Míč si postavil Šebesta a přesným centrem našel Cikharta. Utkání dostalo náboj a hrálo se ve vysokém tempu. V 23. minutě přišla nejkrásnější chvilka utkání. Cikhart napřáhl z 25 m levou nohou a míč s pomocí tyčky zaplachtil nechytatelně do hostující sítě. Do půlky jsme mohli ještě zvýšit náskok, kdy se hezky zbavil obránce Martin Mruvčinský, ale bohužel netrefil bránu.

Druhý poločas jsme nezachytili, hosté byli aktivnější, my se nekoncentrovali a velmi často chybovali. Naštěstí máme gólmana Pecha, který všechny soupeřovi možnosti zlikvidoval. Postupně jsme vyrovnali hru a dostávali se i do šancí. Obzvláště hlavička Michala Grečla volala po gólu. Nakonec jsme se dočkali, když se již při druhé hlavičce Michal Grečl nemýlil a v 75. minutě dal třetí gól. Konec utkání nám nevyšel, zbytečně jsme zkazili vynikajícímu Pechovi čisté konto a v 89. minutě nám hosté dali jediný gól.

Tři body ale zůstali doma a za hezký výkon jsme byli náležitě odměněni potleskem diváků! Děkujeme za podporu!

Příští zápas: SOBOTA 24.8. od 15 hodin PARTISAN PRAGUE F.C. - FK Újezd nad Lesy "B" na hřišti Běchovice T.