Sokol Kolovraty - FK Újezd nad Lesy 5:3 (3:1)

Sobota 24. srpna 2019 od 10:15 hodin (Kolovraty)

Sokol Kolovraty - FK Újezd nad Lesy  5:3 (3:1)

sestava FK Újezd nad Lesy:
Blažek - Pechač, Kučera, Chumlen, Pekárek, J. Šedivý (51´ Hlubuček), Příhoda, Kovář (K) (57´ Kuč), Snop (85´ Vít), L. Šedivý (73´ Kuč), Křivánek

připraven na střídání: Šimek

branky: 4´, 73´ Křivánek, 65´ L. Šedivý

ČK: 83´ Kovář

Hlasy trenérů
Jakub Slezáček (Kolovraty):
„Byl to divoký zápas. V historii našich vzájemných zápasů nepadalo nikdo moc branek a teď to bylo po čtyřech minutách 2:1. Do poločasu jsme se ještě jednou brankou dostali do dvoubrankového vedení. To jsme ale po dvaceti minutách druhé půle ztratili a začínalo se znova. My jsme byli psychicky dole, soupeř se naopak krásně vrátil do zápasu a byl na koni. Naštěstí v rozhodující situaci na 4:3 jsme to dokázali vyřešit. Takovéhle divoké utkání se divákům muselo líbit. Bylo to napínavé, padaly branky. Jsem rád, že jsme to zvládli za tři body a dokázali to nakonec zvrátit na svou stranu. Bylo to cenné vítězství s kvalitním soupeřem.”

Josef Šimek (Újezd nad Lesy): „Ten zápas se vyvíjel v několika etapách. Ta první byl začátek, který jsme nechytili a rychle prohrávali 2:0. Pak jsme se vrátili do hry na 2:1 a začali hrát mnohem líp. Bohužel jsme dostali do kabin na 3:1. Řekli jsme si, že hrajeme dobře, jen neproměňujeme šance. Dobře jsme začali hrát druhý poločas a stáhli jsme to na 3:3 a vypadalo to, že bychom mohli výsledek otočit, jenže jsme dostali smolný gól na 4:3. Pak jsme paradoxně začali hrát ještě líp a mohli jsme ještě dát další dva góly. I za stavu 5:3 jsme měli další dvě šance, kluci pořád hráli, ale už z toho nic nepadlo. Trošku divoký a nečekaný výsledek. S Kolovraty to bylo vždycky o pár gólech.”

Nejlepší hráč Kolovrat: Michal Gračko.
Nejlepší hráč Újezdu nad Lesy: Lukáš Křivánek.

Komentář na stránkách PFS ZDE.

Videozáznam zápasu ze stránek TVCOM.

Příští zápas: NEDĚLE 1.9. od 17:00 hod FK Újezd nad Lesy - AFK Slavoj Podolí