FK Újezd nad Lesy - AFK Slavoj Podolí 3:1 (2:0)

Neděle 1. září 2019 od 17:00 hodin (Újezd nad Lesy)

FK Újezd nad Lesy - AFK Slavoj Podolí 3:1 (2:0)

sestava FK Újezd nad Lesy:
Blažek - Pechač, Kučera (K), Chumlen, Míka, J. Šedivý, Jarolím, Kuč (61´ Hovorka), Snop, L. Šedivý (51´Pekárek), Křivánek (82´ Vít)

připraveni na střídání: Šimek, Příhoda

branky: 20´Snop, 34´ L.Šedivý, 69´ J. Šedivý

ČK: 90´ Vít

Hlasy trenérů
Josef Šimek (Újezd nad Lesy):
„Vstoupili jsme do zápasu úplně jinak, než před týdnem v Kolovratech. Takže výborný vstup do utkání od všech, kteří hráli s vekou aktivitou. Víc jsme drželi míč, hráli na půlce soupeře, z čehož padly i ty dva góly. Šancí tam bylo víc. Soupeř nás mohl potrestat z brejku. Pak tam přišly okamžiky, kdy nás soupeř zatlačil, zranil nám hráče a než jsme prostřídali, tak jsme hráli v deseti a dostali se pod tlak a inkasovali gól. Po jedné naší chybě jsme mohli ještě dostat na 2:2, tam nás podržel brankář Blažek. Pak už jsme se vrátili do zápasu, přidali třetí gól a dovedli to do úspěšného konce. Hodně nám pomohl David Jarolím. Přinesl do toho takový ten přehled, jistotu v rozehrávce.”

Petr Majer (Podolí): „Ty venkovní zápasy nám nějak nejdou. Odehráli jsme to stejně jako na Motorletu. Venku se nám nedaří a nějak na to nejsme připravení. Zaslouženě jsme prohráli, domácí byli lepší. Prohrávali jsme o půli 2:0 a po přestávce jsme se zvedli. Snížili jsme na 2:1 a vypadalo to, že se vracíme do zápasu. Bohužel se to kvůli bouřce přerušilo a pak už se to jen dohrávalo.”

Nejlepší hráč Újezdu nad Lesy: Ervin Kuč.
Nejlepší hráč Podolí: Michal Vondrka.

Komentář na stránkách PFS ZDE.

Program k tomuto zápasu od M. Krejčího ZDE.

Videozáznam zápasu ze stránek TVCOM.