POSTUP DOROSTU V POHÁRU PFS

Ve středu 18.9.2019 jsme sehráli 2.kolo poháru PFS na domácím hřišti proti přeborovým Bohnicím. Po základní hrací době utkání skončilo nerozhodně 1.1, kdy do vedení se dostal soupeř nepovedeným centrem, který zapadl na zadní tyč. My jsme vyrovnali 15 minut před koncem a rozhodnout se nám již nepodařilo. Přišly na řadu tedy penalty, v kterých jsme nakonec byli šťastnější my, nechci psát lepší, protože oba týmy neproměnili několik penalt a rozhodlo se až v 7.sérii. Náš tým podržel skvělý Miki v bráně, který zlikvidoval celkem 3 penalty soupeře. Na jaře nás ve čtvrtfinále čeká další přeborový tým z Ďáblic.

2.kolo PFS - FKÚ 2:1 na penalty (0:0)

Sestava: Golka - Caldr, Rybanský, Hájek, Tuzar - Stoian, Holeček, Schwan, D.Tupý - Heteš, Jelínek (stř. Hroch, Nykodým, Bráza, Vojta)

g: Jelínek