Členské příspěvky

Vážení rodiče,

od podzimu 2019 si Vás dovolujeme požádat o pravidelný půlroční členský příspěvek ve výši 3.000,- Kč za Vašeho syna (dceru). Pro děti navštěvující fotbalovou školičku zůstává příspěvek ve výši 1.000,-Kč, stejně jako pro děti z kategorie „mini star“ zůstává příspěvek 2.000,- Kč.

Velmi nás mrzí, že jsme nuceni zvednout členský příspěvek na částku 3.000 Kč. Činíme tak po dlouhých 8 letech, kdy se nám dařilo držet výši členského příspěvku na stejné výši, hlavně díky tomu, že jsme dokázali zajistit velkou část finančních prostředků z dotací a grantů jak ze strany MŠMT, nebo Pražského fotbalového svazu. Získávat dotace a granty se nám daří i nadále, bohužel náklady spojené s provozem a údržbou všech našich sportovišť, pronájmy v zimním období atd. nás nutí členské příspěvky zvýšit.

Členský příspěvek budeme nově vybírat pouze formou úhrady na bankovní účet fotbalového klubu. Domníváme se, že je to takto jednodušší pro Vás, ale hlavně pro naše trenéry:-) Prosím do variabilního symbolu uveďte prvních 6 čísel RČ Vašeho dítěte a do zprávy pro příjemce text: Jméno dítěte, příspěvky podzim 19. Prosíme Vás o úhradu do 15. 10. 2019!

Číslo účtu: 251 819 379 / 0800
VS: prvních šest čísel RČ
Text pro příjemce: Jméno dítěte, příspěvky podzim 19

Při této příležitosti si Vás dovolujeme oslovit ještě s možností přispění jakékoliv další částky našemu klubu formou daru, který si následně můžete odečíst z Vašeho daňového základu při vyúčtování mezd, případně při podání daňového přiznání.

Dále Vám nabízíme možnost umístění reklamy v našem fotbalovém areálu, částku vydanou na reklamu je možno použít do nákladů Vaší firmy.

Budeme velmi rádi, pokud se rozhodnete finančně pomoci našemu klubu jedním z výše popsaných způsobů, samozřejmě obě možnosti jsme připraveni smluvně zajistit z naší strany. V případě Vašeho zájmu se prosím obracejte na své trenéry, kteří nám rádi kontakt předají.

S úctou Tomáš Zeman
předseda FK Újezd nad Lesy