Muži A: FK Újezd nad Lesy - Sokol Královice 1:1 (0:0)

Neděle 15. září 2019 od 16:30 hodin (Újezd nad Lesy)

FK Újezd nad Lesy - Sokol Královice 1:1 (0:0)

sestava FK Újezd nad Lesy:
Pecho- Parys, Kučera  Chumlen, Šimek, Pekárek (61´ Borovička), Jarolím, Kuč, Snop, Kovář (K),  Vít (61´ Polák)

připraveni na střídání: Pechač, Foltman

branky: 87´ vlastní Královice

Hlasy trenérů
Josef Šimek (Újezd nad Lesy): „Byl to vyrovnaný zápas. V první půli oba mančafty měly šance dát gól. V druhé půli jsme měli šancí víc a Královice jsme k nim nepouštěli. Pak jsme dostali laciný gól z rohu. Změnili jsme rozestavení a podařilo se nám vyrovnat na 1:1. Zdálo se že to tak dopadne, přišlo mi, že Královice už nemají dost sil s tím něco udělat. Úplně v poslední minutě střílíme ve vápně, stačí trefit branku a my to nedáme. Na jednu stranu je super, že jsme to v závěru srovnali, ale mohli jsme mít tři body, takže mám takové smíšené pocity.”

David Kalivoda (Královice): „Byl to takový zápas, ne moc nějak krásný, terén nebyl ideální. Šance byly na obou stranách, my jsme jich měli víc v první půli, domácí ve druhé. Pro lidi to mohlo být zajímavé, ale moc krásné to nebylo. Bylo to spíše bojovné utkání, nahrával tomu i ten terén. Bylo to asi o prvním gólu, který jsme nakonec vstřelili po standardní situaci my. Měli jsme to udržet. Měli jsme tam ještě nějaké brejky, které se nám nepodařilo kvalitně dotáhnout. Po situaci, kdy jsme mohli balon odkopnout, tak jsme ho neodkopli. Pustili jsme tam soupeře k takové střele z nouze. Bohužel to prošlo přes několik hráčů a na čáře to Havlín nezvládl odkopnout a poslal to do vlastní branky. Vzhledem k celkovému průběhu zápasu je remíza asi spravedlivá."