Muži A : SK Hostivař- FK Újezd nad Lesy

Sobota 21. září 2019 od 10:30 hodin (Hostivař)

SK Hostivař - FK Újezd nad Lesy 1:3 (0:2)

sestava FK Újezd nad Lesy:
Pecho - Parys, Kučera , Jarolím L., Chumlen, J. Šedivý, Jarolím D (75´ Míka), Kuč, Snop , Kovář (K), Křivánek

připraven na střídání: Šimek, Vít, Pekárek

branky: 18´ Snop, 37´ Chumlen, 80´ Křivánek

Hlasy trenérů
Sálem Hebousse (Hostivař): „Porazila nás kvalitní hra soupeře. Přijel sem v nejsilnější sestavě. Bratři Jarolímové s ostatními hráči nás předčili hlavně v prvním poločase. Druhou půlku jsme byli trošku lepší my a za stavu 2:1 jsme tam měli nějaké šance na vyrovnaní. Výborný rozhodčí Dobrý, který odřídil utkání famózně. Můžeme být naštvaní sami na sebe. Dneska jsme znegovali výhru v Třeboradicích, ale jedeme dál.”

Josef Šimek (Újezd nad Lesy): „Do zápasu jsme vstoupili dobře, první půle 2:0. Byli jsme často na míči a těmi góly jsme to potvrdili. Takže první půle za nás velmi dobrá. Druhá půle, tam byl začátek vlažnější a soupeř začal víc běhat a bojovat a jednou nám tam utekli a bylo to 2:1. Pak jsme opět převzali otěže zápasu a přidali gól na 3:1. Pak už se to dohrálo. Soupeř hodně riskoval, ale my jsme to už k dalšímu gólu nedotáhli. Tři body v těžkém zápase, takže spokojenost.”