Muži A: FK Újezd nad Lesy - FC Zličín

Neděle 13. října 2019 od 15:30 hodin (Újezd nad Lesy)

FK Újezd nad Lesy - FC Zličín 2:1 (1:0)

sestava FK Újezd nad Lesy:
Pecho- Šimek, Kučera, Chumlen, Míka, Šedivý L. (46´ Šedivý J.), Jarolím L., Kuč (76´ Foltman),, Snop , Kovář (K) (79´ Pechač),, Polák (63´ Vít)

branky: 18´ Polák, 64´ Kuč

Hlasy trenérů:

Josef Šimek (Újezd nad Lesy): „Byl to urputný boj, pro diváky to asi nebylo moc hezké. Terén nebyl moc ideální na nějakou kombinaci, soupeř hrál nakopávané balony. Takže to byl především boj a jsme rádi, že z toho jsou tři body. Jednou chybou jsme soupeře pustili k vyrovnání. Brankář při odkopu trefil hráče, který ho presoval a odrazilo se to do brány. Dali jsme gól na 2:1 a dobojovali to až do konce. Stálo to spoustu sil a hráče to bolelo.”

Miroslav Vašut (Zličín): „Hráli jsme náš fotbal a myslím, že jsme byli i lepším týmem. Bohužel jsme prohráli. Soupeř měl tři střely na branku a dal nám dva góly. My jsme hráli jen po šestnáctku a žádnou vyloženou šanci jsme si nevypracovali. Naše efektivita je bídná.”