Muži A: SK Uhelné Sklady Praha- FK Újezd nad Lesy

Sobota 19. října 2019 od 10:30 hodin (Uhelné sklady)

SK Uhelné sklady Praha - FK Újezd nad Lesy 0:5 (0:3)

sestava FK Újezd nad Lesy:
Blažek- Šimek, Chumlen (K), Jarolím L., Míka, J. Šedivý (76´ Pechač), Jarolím D (65´Vít), Snop , Kuč (84´Polák) , Šedivý L. (76´ Pekárek), Křivánek

Branky FK Újezd nad Lesy : 37´, 89´ Křivánek, 11´ Šedivý J., 33´ Jarolím D., 76´ Kuč

Hlasy trenérů
Michal Šimánek (Uhelné sklady): „Nehodnotí se mi to vůbec dobře. Byli jsme odhodláni zastavit bodový půst a dopadlo to takto. Poločas jsme prohráli 0:3, něco si k tomu řekli a šli jsme do toho něco s tím udělat. Ovšem my si nevytvoříme šance, ani pořádně nevystřelíme na branku. Zaslouženě jsme prohráli a nyní je to pro nás těžká situace.”

Josef Šimek (Újezd nad Lesy): „Hrálo se pro nás v netradiční čas sobotu dopoledne, což nemáme moc zažité. Do zápasu jsme vstoupili velmi dobře a v poločase jsme vedli 3:0. Byl to od všech hráčů, včetně střídajících, velmi kvalitní týmový výkon. Měli jsme ještě další možnosti, ale i soupeř mohl vstřelit gól. Celkově s výsledkem panuje velká spokojenost.”