Muži A: FK Újezd nad Lesy - FK Motorlet Praha B

Neděle 10. listopadu 2019 od 14:00 hodin (Újezd nad Lesy)

FK Újezd nad Lesy - FK Motorlet Praha B 3:1 (1:1)

sestava FK Újezd nad Lesy:
Blažek- Šimek, Chumlen, Kučera, (K), Parys, Kuč, (71´ Šedivý J.), Jarolím D, Snop , Křivánek , Šedivý L., Vít (81´Kovář)

Branky FK Újezd nad Lesy : 42´ Vít, 53´ Chumlen, 74´ Jarolím D.

Hlasy trenérů
Josef Šimek (Újezd nad Lesy): „Na těžkém terénu to nebylo jednoduché utkání. Šance byly na obou stranách a soupeř se dostal do vedení. Nám se podařilo do šatny vyrovnat a po půli přidat další dvě branky. Je to pro nás pátá výhra v řadě, takže jsme spokojení.”
Martin Poustka (Motorlet B): „Myslím si, že zápas na přebor měl svojí kvalitu, tempo, nasazení, rychlost a bojovnost. O výsledku rozhodly zkušenosti domácích, především v chování v obou pokutových územích. Oni díky své zkušenosti a trošku naivitě našich kluků, kteří se ten dospělý fotbal pořád ještě učí, tak svoje šance využili. My jsme si při svých příležitostech počínali jako učedníci. To rozhodlo. Soupeř dal tři branky a tak vyhrál zaslouženě."