Muži A: Slavoj Vyšehrad B - FK Újezd nad Lesy

Sobota 7. března 2020 od 14:30 hodin (Vyšehrad UMT)

Slavoj Vyšehrad B- FK Újezd nad Lesy 5:2 (2:1)

sestava FK Újezd nad Lesy:
Blažek- Míka, Šimek, Chumlen(K), Parys, Šedivý L., (76´ Mruvčinský), Jarolím D. , Snop,  Vít (61´ Polák), Šedivý J. , Hlubuček (84´Veselovský)

Branky FK Újezd nad Lesy : 36´ Snop (PK), 66´ Šedivý L.

Hlasy trenérů
Jaroslav Klíma (Vyšehrad B): „Výsledek 5:2 odpovídá předvedené hře, přestože Újezd nad Lesy se svými zkušenými a chytrými hráči nám byl hodně silným soupeřem. Mohlo být přitom jasno už mnohem dříve, pokud bychom za stavu 2:0 proměnili alespoň jednu ze svých tří velkých šancí. Dvakrát nás potrestal David Jarolím, protože právě po jeho akcích padly oba góly hostí. Popravdě nám pomohlo, že soupeř neproměnil penaltu, i díky tomu jsme zápas dohráli v relativním klidu. Všichni naši hráči odvedli velmi dobrý výkon a zaslouží pochvalu. Rychlost, důraz a nasazení korunovaly góly po hezkých akcích, takže spokojenost."
Josef Šimek (Újezd nad Lesy): „Hned na začátku utkání dvě naše individuální chyby a obě potrestány góly - to je špatně, i když na druhou stranu to přišlo tak rychle, že se ještě dalo potom s výsledkem něco dělat. Když už jsme ale měli možnost vrátit se do zápasu a vstřelit kontaktní gól na 3:2, přišla zahozená penalta. Tahali jsme za kratší konec, je to ale teprve začátek jara. Uvidíme, jak přežijeme zápasy na umělkách a pak už se nám snad bude hrát lépe. Vyšehrad se dokázal prosadit na své umělce kombinací a rychlostí, hrál tempo fotbal v plném běhu. My spoléháme na jiný styl hry a nestačili jsme prostory zavírat, z čehož pak vyplynuly šance i góly domácích. Chyby musíme hledat především u sebe.”