Nouzový stav v Česku: Praha zůstane bez fotbalu

Vláda České republiky dnes ve 14 hodin vyhlásila v rámci opatření proti šíření koronaviru nouzový stav, který se dotýká i všech sportovních událostí!

Od pátku 13. března jsou zakázané veškeré sportovní akce, na nichž ve stejný čas přesáhne účast 30 osob. To z principu vylučuje, aby se na území Prahy konal jakýkoliv fotbalový zápas či turnaj. Toto nařízení platí až do odvolání tohoto mimořádného opatření.

S okamžitou platností na dobu neurčitou jsou tedy přerušené veškeré soutěže řízené Pražským fotbalovým svazem! Zakázané jsou rovněž všechny turnaje.

Venkovní tréninky budou pokračovat dle možných kapacit našich dvou UMT na Blatově a možností trenérů! Tréninky tedy zatím hromadně zrušené nejsou, ale vše se může během chvíle změnit. Každá kategorie bude informovaná svým trenérem. V případě nejasností či dotazů se obracejte na svého trenéra.