Pražský přebor - tabulka střelců

Bývá obvyklé tomu říkat „klidný střed tabulky”. V letošním ročníku jej ale tvoří jen čtveřice týmů od pátého do osmého místa. Jen tuto čtyřku totiž čeká na jaře bezstartostná jízda.

Nemají myšlenky na postup a neměli by mít ani starosti se sestupem. Radotín vlétl do soutěže jako uragán, ale v závěru podzimu už ztrácel, přesto je nasbíraných 26 bodů solidní bilance a mužstvo může jaro odehrát v poklidu a bavit sebe i diváky. Na to také v Radotíně před jarem myslí a věří, že si současné postavení udrží i n na konci soutěže.
Uhříněves byla na podzim příjemným překvapením a nastřádala 24 bodů. V klubu však nevládne velká spokojenost s přípravou a stavem kádru a tak budou spokojeni s umístěním v první polovině tabulky.
I mladíky z Libuše čeká klidné jaro. Svěřenci trenéra Zdeňka Hrušky mu v přípravě dělali radost, kterou kalila jen zranění. Přesto myslí na posun v tabulce ještě výš.
Nejvíce na podzim překvapil nováček z Újezda. A to nejen svým postavením v tabulce. Újezd je totiž po podzimu týmem s nejhorší bilancí na vlastním hřišti a naopak třetím nejlepším mužstvem, co se týče bodových zisků ze hřišť soupeřů. Na jaře čeká tým osm domácích zápasů , ale vzhledem k tomu, že hned dvě první jarní kola přijal Újezd azyl na umělé trávě v Uhříněvsi a bude tak vlastně hrát venku, může své podzimní postavení ještě vylepšit. Trenér Loukota je s přípravou spokojen a věří, že tým se v tabulce ještě o kousek nahoru posune.

FK Újezd nad Lesy (22)
Kádr mužstva:
Brankáři: Bašta Václav, Šrámek Jan, Dráb Marek
Obránci: Zeman Tomáš, Daníček Jan, Otopal Tomáš, Jašek Tomáš, Gruber Jan, Bílek David, Pichl František
záložníci: Vítů Aleš, Kohout Vratislav, Ryšavý Jiří, Časko Jiří, Ficza Tomáš, Jun Jakub, Darius Minář, Petr Kovář
útočníci: Škoda Milan, Svoboda Pavel, Brabec Michal, Mareš Václav, Jindřich Luboš, Frýda Jan
Realizační tým:
Trenér - Loukota Pavel, vedoucí mužstva - Lacina Vladimír, asistent trenéra - Picek Petr, sekretář - Mík Jiří,
zdravotník - Šrámek Jan
Změny v kádru:
Odešli: Zahradník Lukáš, Vondra Luboš - ukončili hostování, Lacina Radek - Benátky nad Jizerou,
Filoun David a Scherks René, - Klánovice
Přišli: Kovář Petr - Jirny, Bílek David - Xaverov, Pichl František - Písnice, Minář Darius - návrat z hostování
Cíl pro jarní sezonu: Zimní příprava proběhla podle možností Měli jsme i krátké soustředění, kterého se zúčastnilo 18 hráčů. Výsledky na zimním turnaji nebyly nejlepší. V konkurenci především týmů z nižších soutěží jsme skončili až ve druhé polovině. V deseti zápasech dostávali příležitost všichni hráči širšího kádru a zejména mladí kluci, kteří přišli z dorostu vypadají velmi nadějně. Naše postavení v tabulce nás nestresuje, ale víme, že na jaře to bude všechno jiné. Soupeři pod námi se budou snažit rychle dostat v tabulce výš. My budeme spokojeni, když udržíme současné postavení, ale určitě se pokusíme svou pozici ještě vylepšit.

7.3.2008 - Lubor Mírek

Tabulka střelců
18 - Strnadel (Př.Kopanina)
14 - Hnát (Uhelné sklady)
13 - Fíček (Meteor)
10 - Stratil (FSC Libuš), Fedič (FC Háje)
9 - Falout (SC Radotín), Škoda (Újezd n.L.)
8 - Jánoš (Meteor)
7 - Merta I. (FC Zličín), Sdiri, Berger (Dukla B)
6 - Hruška (FSC Libuš), Kratochvíl (Aritma), Zilvar (Uhelné sklady), Rožánek (FC Tempo), Časko (Újezd n.L.)
5 - Sigan, Novák (FC Zličín), Pilík (FSC Libuš), Giil (Př.Kopanina), Majerčin (Motorlet B), Malý, Mück (Dukla B), Klíma (Vyšehrad B), Jendruščák (Bohemians Pr. B), Havlas (FC Tempo)
4 - Marek, Krejča (Uhříněves), Horák (Př.Kopanina), Lilling, Randa (Královice), Kozák (Dukla B), Zavadil (FK Meteor), Nechvíla (FC Tempo)
3 - Cacák, Svoboda (FC Zličín), Trhlík, Zlatník, Bobek (Uhříněves), Fekete (FSC Libuš), Truhlář (Př.Kopanina), Čurda, Rybka O. (Aritma), Sarichev (Královice), Volek, Kovář, Fitzel (Dukla B), Pánek (SC Radotín), Kasman (Meteor), Ibe, Kroupa, Birhanzl (Bohemians Pr. B), Turek, Vrňák, Sýkora (Uhelné sklady), Dedek (FC Tempo), Kohout (Újezd n.L.)
2 - Pavelka (FC Zličín), Čejka, Jančařík (Uhříněves), Nosek, Dlouhý, Tomšů (FSC Libuš), Bičaník, Dub (FC Háje), Buzek (Př.Kopanina), Kubr (Aritma), Koffi, Čmejla, Maxa (Motorlet B), Černý, Böhm, Mikula (Královice), Böhm, Přeučil (Dukla B), Hřebeček, Steiner, Huráb, Petr J. (SC Radotín), Jiřík, Šmíd (FK Meteor), Beran (Vyšehrad B), Macháček, Beránek (Bohemians Pr. B), Vinklar, Snopek (Uhelné sklady), Jun, Otopal, Vítů, Lacina (Újezd n.L.)
1 - Janíček, Zeman, Roubíček, Hrechko, Zbožínek (FC Zličín), Šimáček, Plášek, Jaroš, Kasal, Kopec (Uhříněves), Pavlů, Vičík, Čapek, Tožička, Moravec, Gutheis (FSC Libuš), Brož, Tesař, Slabý, Pavelka, Ostrihoň, Janoušek, Pospíšil (FC Háje), Erber, Hašek, Charvát (Př.Kopanina), Lukeš, Lacina, Vacek, Krejča, Brabec, Marousek (Aritma), Vejražka, Pavlis, Maleček, Minařík, Jarolímek, Rott, Skála, Zbončák, Beránek (Motorlet B), Popelák, Pražák, Michal (Královice), Hendrych (Dukla B), Dvořák, Kočí, Petr M. (SC Radotín), Daňhel, Blažek, Zezula (FK Meteor), Velčovský, Lexa, Lapáček, Dieudonné, Debnár, Víšek, Vršecký, Strouhal (Vyšehrad B), Slavík, Majer, Hajník, Jandzik, Faitl, Koželuh (Bohemians Pr. B), Gabriška, Botlík (Uhelné sklady), Kondráš, Netušil, Zima, Beneš (FC Tempo), Sochovič, Daníček, Svoboda, Ryšavý, Frýda (Újezd n.L.).