DOROST - hodnocení utkání s Juniorem "B"

Junior "B" - FK Újezd nad Lesy 3:1(2:0)

Křelina

Folauf
       Koliandr         Košut          Požárek          Kohout

Kovář           Štrunc        Moudrý         Kadeřábek
                                         (20.Šebesta)     (70.Urban)
                                    Bareš

Branky: Kovář

Mužstvo Junioru nastoupilo v základu s pěti hráči divizního mužstva což bylo na hřišti znát. Naši hráči nevěděli kam dříve skočit, ale bránili velmi srdnatě. V 10.min neudržel prudkou tečovanou střelu Křelina, který nastoupil na nezvyklém místě brankáře 1:0. Celý zápas odchytal ve výborném výkonu. V 15.min udělala naše obrana snad jedinou chybu a Junior z rohu a dorážky dal branku 2:0. Ve 20.min přišla velká šance Moudrého, který byl zastaven až faulem ve vápně. K našemu údivu rozhodčí nenařídil penaltu. Bohužel náš hráč pro bolestivé zranění svalu dále nemohl pokračovat v utkání.
Do druhého poločasu jsme vlétli jako uragán a hráči Junioru se na naší půlku dostávali velmi sporadicky. Štrunc nastřelil břevno, Barešovi brankář Junioru zázračně chytl vyloženou šanci. Bohužel v největším tlaku našeho mužstva hráč Junioru vystřelil z 18 m a trefil břevno a od něhož se míč odrazil těsně za brankovou čáru, což znamenalo posunutí skore opět v náš neprospěch 3:0. Naši hráči ihned odpověděli krásnou brankou Kováře na 3:1 a dál soupeře tlačili. Do veliké šance se dostal Štrunc, ale v poslední chvíli ho obránce zastavil. Bohužel Erik spadl tak nešťastně na ruku že musel odstoupit a my dohrávali v deseti.
I přes prohru bych hráče rád pochválil za velkou bojovnost. Erikovi přeji brzké uzdravení (ruka v sádře). Kdyby Junior nenasadil hráče z divize, tak by s největší pravděpodobností nevyhrál.

Trenér: Petr Křelina