DOROST - hodnocení utkání s Vršovicemi

STŘEŠOVICE B – FK ÚJEZD nad LESY 6:0(3:0)

Němec

Folauf

Kohout           Košut              Liška

Požárek

Kovář           Křelina            Moudrý      Kadeřábek
                (65.Duchek)                           (85.Huspeka)

Bareš

Ještě než jsme začali hrát, věděli jsme, že to bude těžký zápas, jelikož soupeř nastoupil s hráči A mužstva, kteří hrají pražský přebor. Hned na začátku se soupeř do nás pustil a ve 12 min. vstřelil po skrumáži na malém vápně první branku. Druhou branku jsme dostali po prohraném hlavičkovém souboji, ve kterém nebyli naši stopeři ani brankář důrazní. Po druhé brance naši hráči zabrali a zápas byl ihned zajímavý. Bohužel Moudrý neproměnil penaltu. Kovář nastřelil břevno, Bareš ve vyložené šanci nedal, výborná střela Křeliny skončila po teči na rohu, Kadeřábek ve vyložené šanci nebyl dostatečně důrazný a nedokázal skórovat nakonec Moudrý špatně nahrál volnému a dobře postavenému Křelinovi. Bohužel místo, abychom dali branku tak jsme jí dostali. Brankář na malém vápně měl zachytit jednoduchý balón, ale místo toho hlavičkoval Folauf přímo k soupeři, který dal třetí branku. Poločas jsme na vyložené šance vyhráli 5:3, ale na branky prohráli 3:0.

Ve druhém poločase jsme tempu soupeře již nestačili a v závěru utkání po zbytečném faulu přišli o vyloučeného kapitána Folaufa. Po jeho zákroku ve vápně kopali domácí penaltu, kterou proměnili. I přes hrozivý výsledek jsme nepodali špatný výkon. Hráči a hlavně brankář musí být důrazní a střelci by se měli probudit a proměňovat alespoň vyložené šance.

trenér Petr Křelina