DOROST - hodnocení utkání se Satalicemi

FK Újezd nad Lesy – Satalice 4:1(3:0)

Němec

Koliandr         Košut(75.Šebesta)        Folauf       Liška

Yakouben(85.Štěpina)   Požárek     Štrunc     Kadeřábek(60.Urban)

Kovář                              Bareš

Branky: Kadeřábek, Požárek, Bareš, Štrunc

Začátek utkání nenapovídal tak snadnému vítězství. Soupeř nás zatlačil, ale nevypracoval si naštěstí žádnou šanci. Od 8 min. utkání jsme převzali režii a začali jsme hrát velmi aktivně přičemž soupeř přestal stačit našemu tempu. První branku vstřelil Kadeřábek, který z blízkosti přehodil brankáře. Druhou branku vstřelil Bareš. Třetí dal po rohu a Požárek. V druhé půli jsme se nechali zatlačit a soupeř po trestném kopu a následné dorážce snížil. Naštěstí jsme aktivitu brzo převzali zpět na naše kopačky a Štrunc vstřelil čtvrtou branku. Další vyložené šance Kováře (běžěl sám na brankáře) a Bareše zůstali nevyužité. V 75.min se nám bohužel zranil Martin Košut (zlomená klíční kost). Je to již druhé vážné zranění (Křelina – naštípnutá holenní kost). Oběma zraněným klukům budeme držet palce a i za ně bojovat v posledním utkání o dobrý výsledek. Děkuji všem hráčům za hezký výkon.

Trenér dorostu Petr Křelina