DOROST - hodnocení utkání s Dolními Měcholupy

Dolní Měcholupy – Fk Újezd nad Lesy 2:0(2:0)

Němec

Koliandr(80.Šefrna)   Folauf   Košut     Kohout(60.Liška)

Yakouben   Požárek   Štrunc     Kadeřábek(75.Sušický)

Kovář        Urban(70.Duchek)

Utkání jsme snad nemohli začít hůře, již v 15 min jsme prohrávali dva nula. První branku jsme dostali po prohraném hlavičkovém souboji (Požárek). Pět minut na to po faulu Folaufa se kopala penalta. Po zbytek utkání si soupeř nevypracoval už žádnou vyloženou šanci. My jsme bohužel v prvním poločase nevystřelili mezi tyče ani jednou. V druhém poločase jsme snažili, ale vše končilo na hranici vápna. Útočníci se neprosadili a většina hráčů prohrávala osobní souboje. I přesto jsme mohli vstřelit gól, ale Štrunc z tresného kopu bohužel trefil jen břevno. V závěru utkání jsme měli ještě jednu šanci. Za celý zápas jsme nevystřelili ze hry ani jednou mezi tyče a tak se těžko může vyhrát. Snad se hráči poučí a příště předvedou lepší výkon. V tomto utkání nám chyběli Bareš a zraněný Křelina, což bylo na hře a zvláště bojovnosti mužstva znát.

trenér Petr Křelina