DOROST - hodnocení utkání s Klánovicemi

FK Újezd nad Lesy – FK Klánovice 2:1(0:0)

Šefrna

Koliandr(70.Urban)      Folauf    Košut      Liška(65.Kohout)

Křelina      Štrunc   Požárek     Yakouben(46.Kadeřábek)

Kovář                Bareš

Branky: Křelina,Bareš

Velmi důležité utkání jsme začali aktivně a vypracovali šance. Ve 20 min Bareš trefil z malého vápna přímo brankaře, který ani nevěděl jak míč vyrazil. Bohužel ani jedna šance nebyla proměněna. V 15. min druhého poločasu nás Klánovice potrestali brankou. Naše obrana nechala vystřelit hráče soupeře a ten se nemýlil. V 70 min. nastoupil Urban s cílem našeho mužstva hrát na tři útočníky. Chvíli na to po závaru před brankou Klánovic aktivní Křelina vyrovnal. Po další chvilce následovala krásná akce po levé straně, kde Urban našel Bareše na hranici pokutového území a ten střelou k tyči dal vítěznou branku. V závěru zápasu jsme přečkali tlak a úspěšný zápas dokončili. Smutnou dohru měl jeden z nejlepších hráčů utkání Křelina, který skončil na chirurgii s nohou v sádře. Budeme držet palce ať se brzy uzdraví.

trenér Petr Křelina