DOROST - hodnocení utkání s SK Modřany

SK Modřany – FK Újezd nad Lesy 0:1(0:0)

Němec

Koliandr         Folauf            Košut              Liška

Kovář          Křelina       Yakouben       Štrunc       Kohout (65.Kadeřábek)

Bareš (80.Urban)

Branky: 75.Štrunc

Zápas jsme začali velmi opatrně, jako bychom se báli, že tady můžeme uspět. Soupeř nás dostal pod tlak a vytvořil si šance. Jednu šanci naše obrana musela řešit až na brankové čáře. Od 20 min začali hráči více útočit a byl to od nás už hezčí zápas. Hlavně z pravé strany bylo několik hezkých akcí. V druhém poločase začal soupeř opět tlačit a nás několikrát zachránil výtečný brankář. Postupně jsme opět zvýšili útočnou aktivitu. V 75.min přišla velká chvíle Štrunce. Na půli domácích získal míč, udělal několik kroků a jelikož neměl komu nahrát, tak to vyřešil nádhernou střelou z 30m přímo pod břevno. Naši hráči dál bojovali a nechali na hřišti doslova duši. 10 min. před koncem za faul dostal Křelina druhou žlutou kartu a následně červenou.(obě velmi přísné za faul). Posledních 10.min jsme hráli v oslabení, ale hráči to zvládli skvěle. Děkuji za velkou bojovnost a výkon, jen tak dál.