DOROST - hodnocení utkání s Vyšehradem

FK Újezd nad Lesy-Vyšehrad 0:4(0:3)

Němec

Koliandr               Košut            Folauf                   Šefrna (46.Liška)

Kovář    Yakouben  Požárek    Štrunc(50.Křelina)    Kadeřábek(55.Kohout)

Bareš (75.Urban)

Utkání jsme ze začátku zvládali dobře a snažili se soupeře zastavit daleko od vápna a dokonce vytvořili výbornou šanci(Kadeřábek pálil nad).První chyba přišla v 15.min.Kadeřábek,ačkoliv byl sám a mohl míč vyvézt z obrany a v klidu ho rozehrát tak ho zbrkle odkopl přímo na nohu protihráče a ten chtěl odcentrovat a omylem přehodil našeho špatně postaveného brankáře.Za dalších 5 min.nám soupeř uštědřil další gól,z pravé strany po zemi křižně mimo branku vystřelil jejich hráč a na levé straně špatně pokrytý hráč lehce dorazil do naší branky.Třetí gól padl po chybě obrany,když dali střelci moc volného prostoru.Druhý poločas jsme zvládli lépe,ale k vyložené šanci jsme se nedostali.Sportovně se musí přiznat,že soupeř nás přehrál a vyhrál zcela zaslouženě.