DOROST - hodnocení utkání se Sparta Krč

23.9. Sparta Krč – FK Újezd nad Lesy 5:2 (3:1)

Šefrna

Požárek

Koliandr                  Košut                     Liška

Folauf

Duchek(40.Kohout)        Yukouben                Křelina(80.Huspeka)      Kovář

Bareš

Branky: Křelina, Bareš

Již v páté min. jsme favorizovaného soupeře překvapili. Kovář prošel po levé straně, přesně našel Křelinu a ten zamířil k pravé tyčce, vedli jsme 1:0. Toto vedení jsme bohužel dlouho neudrželi. V 15 min. po skrumáži před naší brankou soupeř vyrovnal. Druhý gól padl po špatném bránění na pravé straně a následném centru. Třetí gól dal soupeř z přímého kopu. Druhý poločas jsme začali aktivně. V 60 min.po krásné akci na pravé straně přesně nahrál Křelina Barešovi a ten hezkou a přesnou střelou snížil na rozdíl jedné branky. Naši dál bojovali, ale bohužel zaúřadoval rozhodčí v náš neprospěch. Kousek za půlící čárou Bareš svedl souboj o míč a byl v něm faulován. Souboj i přesto vyhrál a šel sám na brankáře, ale rozhodčí místo toho, aby nechal výhodu, zapískal faul. (je nutno přiznat, že svojí chybu po zápase uznal  a omluvil se nám). Tímto rozhodnutím však hrubě ovlivnil zápas, neboť jsme mohli vyrovnat. V závěru utání jsme vše vrhli do útoku s cílem vyrovnat. 10min. před koncem byl hrubě faulován Křelina a musel být střídán. Tento hráč nám pak výrazně chyběl. V první minutě nastavení Koliandr špatně nahrál, soupeř toho využil a dal gól. (první šance za druhý poločas). V druhé min. nastavení jsme dostali pátý gól. Bohužel celý zápas byl ovlivněn chybou rozhodčího. Našim hráčům patří poděkování, za skvělý a bojovný výkon. V tomto utkání si zasloužili bodovat.

Trenér Petr Křelina