ST. ŽÁCI A - Vršovice

sraz: 13:00 na hl. hřišti
výkop: 14:00

výsledek: 5 : 7 (4:5)
sestava: Halčák (Mach) – Zach, Kuštein, Borovička, Mach (Kanta), Pecho, Cikhart, Gottfreid, - Šebesta, Štěrba, Fišer

Komentář:
První zápas jarní části sezóny jsme začali nejlepším možným způsobem a již ve 4. minutě jsme vedli po nejrychlejším hattricku Tomáše Šebesty 3:0. To naznačovalo, že zápas bude jednoznačnou záležitostí. Bohužel útok nebyl podporovaný obranou, která byla lehce prostupná a nepodržel nás ani náš brankář. Soupeř do poločasu stačil vyrovnat a jít do vedení, který jen korigoval Marek Štěrba a do šaten jsme šli již za nepříznivého stavu 4:5.
Druhý poločas byl již na góly chudší, prohráli jsme ho 1:2 a celý zápas 5:7. Gól dával Milan Fišer.