HODNOCENÍ PODZIMNÍ ČÁSTI SOUTĚŽE - ST.ŽÁCI "A"

I přes podstatně vyšší očekávání před sezónou jsme rádi za dosažené umístění ve středu tabulky. Začátek sezóny byl ve znamení výměny trenére, který vnesl nový herní styl, bohužel však bez jakékoli přípravy. To způsobilo hlavní výpadky během prvních utkání. Navíc docházelo ke zvýšené absenci hráčů „A“ mužstva starších žáků.
Je dobře, že se podařilo zvládnout i problémy s přístupem k tréninkům a zápasům.
Postupně se zlepšovaly výsledky, počet vstřelených gólů nás řadil na druhé místo tabulky, bohužel počet obdržených gólů byl nepříjemně vysoký. Platili jsme daň za nesehraný herní systém a absence.
K hlavním tahounům mužstva patřil po všechny zápasy Tomáš Šebesta, dobrou formu prokázal i Dominik Cikhart. U ostatních docházelo k občasným výpadkům v herním projevu.

Chtěl bych poděkovat všem hráčům, trenérovi a aktivním rodičům za dosažené výsledky a věřím, že jarní sezóna ukáže sílu mužstva podle původních záměrů.

Vlasta Pecho
Ved. mužstva „A“ Starších žáků