Zimní turnaj SŽ A

Újezd nad Lesy A - Union Vršovice
sraz: 09:30 na hl. hřišti

výsledek: 3:0 (1:0)

sestava: Jaroš – Zach, Kuštein, Bednář, Borovička (Halčák) - Gottfreid, Cikhart, Pecho - Plašil, Fišer, Šebesta

Komentář: První utkání letošního roku jsme odehráli ve vrstvě čerstvě napadaného sněhu na neupraveném hřišti. Na velmi nefotbalovém povrchu se přesto odehrál celý zápas. Soupeř nás tlačil, snažil se kombinovat, nám však velmi dobře po dlouhé době zahrála celá obrana včetně zálohy. Soupeř měl gólové šance (břevno ve 3 minutě), ale my jsme z první vážnější akce na konci poločasu dali gól do šatny. Dominik Cikhart byl sražen před vápnem soupeře a Tomáš Šebesta z přímého kopu trestal. Krátce po rozehrání druhého poločasu vyšla naše taktika rychlého útoku a Tomáš Šebesta skóroval opět a po rozehrání soupeře odrovnal svým třetím gólem.
Zápas se hrál na opravdu špatném terénu a nepříliš přesvědčivě byl zápas veden i rozhodčím.

Góly střílel: Šebesta 3x