ST. ŽÁCI A - TROJA

sraz: 7:45

výkop: 9:00

výsledek: 10:2 (4:0)

sestava: Jaroš – Zach (Chmelík), Kuštein (Santarius), Bednář, Borovička (Podlipný), Pecho, Cikhart, Gottfreid, - Šebesta, Štěrba (Plašil), Fišer

Komentář: Kluci poprvé za podzim předvedli velmi ofenzivní fotbal, což dokládá i výsledek. Prvních 10 minut zápasu bylo ve znamení oťukávání a pak spustili brankostroj a i když tomu výsledek nenasvědčuje, tak nejlepším hráčem soupeře byl brankář, který chytil minimálně dalších 8 tutovek. Je pravda, že soupeř po 5 vstřeleném góle rezignoval a umožnil našim klukům malou exhibici.
Důležitým momentem bylo zvládnutí off-sidové pasti, kdy se po chytrých přihrávkách valil na branku soupeře jeden útok za druhým. Přihrávky rozdával především Tomáš Šebesta, který byl hvězdou zápasu. Pohyboval se po celý zápas od brány k bráně a vybojovával balóny a chytře přihrával. Na naší straně pak brankář Honza Jaroš chytil soupeři přísně nařízenou penaltu.
Nejlepším naším střelcem s 5 vstřelenými góly byl Dominik Cikhart. Minimálně dalších 5 vyložených šancí mu vychytal domácí brankář. Dalšími góĺy přispěl Fišer (2x), Pecho, Štěrba a Plašil.