ST. ŽÁCI A - KING

sraz: 13:45 na hl. hřišti
výkop: 14:30
výsledek: 7:3 (3:3)
sestava: Halčák (Jaroš) - Zach, Kuštejn, Santarius, Bednář - Pecho, Borovička, Podlipný (Plašil) - Šebesta, Štěrba, Fišer

komentář: Již poněkolikáté jsme výborně zvládli úvod zápasu a po rychlých gólech Tomáše Šebesty a Marka Štěrby jsme vedli 2:0. Bohužel po našich hrubých chybách soupeř také skóroval a poločas skončil 3:3. když třetí gól jsme dostali v prodloužení prvního poločasu nešťastným zásahem našeho brankáře. S obavami jsme vstupovali do druhého poločasu, ale zápas kluci zvádli výborně a poprvé byl druhý poločas tím lepším. Postupně jsme dali další góly, překonali dobře hranou off-sidovou past soupeře a rychlými akcemi vsítili další 4 góly.

Kluci hráli hezký zápas, zahráli s nasazením a i bez 2 hráčů základu předvedli pěkný fotbal.

Po několika zápasech se dobrým výkonem prezentoval i rozhodčí, na čemž jsme se shodli s vedoucím družstva soupeře.

Střelci: 3x Šebesta, 2x Štěrba, 2x Fišer