ST. ŽÁCI A - TJ KYJE

sraz: 9:15 na hl. hřišti

výkop: 10:30

výsledek:  2 : 6 (2:2)

sestava: Halčák - Zach, Kuštein (Garnot), Borovička (Santarius), Bednář, Cikhart, Pecho, Gottfried - Šebesta, Štěrba (Podlipný), Fišer (Plašil)

Komentář: Úvod zápasu nám vyšel velmi dobře a po dvou rychlých gólech Tomáše Šebesty jsme vedli 2:0. Kluci obsazovali hráče soupeře, přímo kombinovali a i na malém hřišti si dokázali vytvořit prostor. Do poločasu jsme však inkasovali také – nejdříve nešťastný vlastní gól a pak střelou od vápna soupeř do přestávky vyrovnal.
Již poněkolikáté jsme však odehráli zápas o dvou různých poločasech. V úvodu druhého šel soupeř do rychlého vedení a kluci se ze hřiště vytratili. Byli pozdě u balónu, nepokrývali protihráče, v obraně to nefungovalo. Soupeři jsme tak umožnili ještě několikrát skórovat a výsledek 4:0 ve druhé půli je dost smutný. Výborný zápas odehrál Šebesta, který byl navíc několikrát ve vápně soupeře sražen, bohužel ani jednou rozhodčí viditelné fauly neodpískal.