ST. ŽÁCI A - FK ADMIRA SLAVOJ

sraz: 15:15 na hl. hřišti

výkop: 16:00

výsledek: 3:4 (2:3)

sestava: Halčák (Jaroš) - Zach, Kunštein (Podlipný), Borovička, Bednář-Cikhart,Pecho,Gottfried - Šebesta,Štšrba (Plašil), Fišer

Komentář: Zápas s lídrem tabulky se dá hodnotit jako nejlepší zápas st. žáků této sezony.
První poločas jsme hráli vyrovnaný zápas a výsledek 0:3 ve 20 minutě tomu herně neodpovídal. Do konce poločasu se podařilo snížit na 2:3 po gólech Štěrby a Šebesty.
Po těchto gólech dostal zápas nový náboj. Újezd hrál lépe kombinačně oproti Admiře, která se prosazovala více individuálně (komplet ročník 93).
V druhém poločase jsme po rohovém kopu inkasovali 4 branku. Ještě před koncem zápasu zdramatizoval utkání svým druhým gólem Šebesta, když krásným lobem přehodil brankáře.
Bohužel ani přes velkou snahu Újezda se skóre již neměnilo a zápas skončil prohrou 3:4. Útěchou nám může být jen dobrý výkon, který st. žáci podali a za co jim patří dík.