ST. ŽÁCI A - SK TŘEBORADICE

sraz: 15:30 na hl. hřišti

výkop: 16:30

výsledek: 8:3 (2:1)

sestava: Halčák (Jaroš) - Zach, Kuštein, Borovička (Štěrba), Mach (Kanta), - Cikhart, Pecho, Gottfried - Šebesta, Plašil, Fišer

Komentář: Naše mužstvo bylo lepším týmem, lépe kombinovalo a dokázalo si vytvořit šance. Naší slabší stránkou však stále zůstává obrana. V prvním poločase jsme přehrávali soupeře a napadali rozehrávku. Gól přišel po špatném rozehrání soupeře, kdy mezi obránci odebral balón Šebesta a v klidu poprvé skóroval. Druhý gól téhož hráče byl velmi podobný. Vynikající výkon hostujícího kapitána přinesl snížení před koncem prvního poločasu a hned po rozehrání míče na začátku druhého poločasu pak srovnání na 2:2 sólem z poloviny hřiště. Pak se rozehráli krajní záložníci a po centrech od Cikharta přenášeli oba hru před bránu soupeře. Z těchto situací a z rohů následně padaly další naše góly, na kterých se podíleli Plašil 2x, Pecho 3x a Cikhart 1x. Soupeřovi se podařilo snížit na závěrečných 8:3.