ST. ŽÁCI A - SOKOL STODŮLKY

sraz: 7:00 na hl. hřišti

výkop: 8:30

výsledek: 0:3 (0:1)

sestava: Jaroš - Zach, Kuštein, Borovička, Podlipný (Mach), - Cikhart, Pecho, Gottfried - Šebesta, Plašil, Fišer (Garnot)

Komentář: Mužstvo Stodůlek bylo lepším týmem, lépe kombinovalo a dokázalo si vytvořit tlak hned od 1. minuty zápasu. Už ve 3. minutě zapasu jsme obdrželi první gól. Újezd si nedokázal v prvním poločase vytvořit gólovou příležitost a individuálními chybami a chybami v obrané a záložní řadě pouštěl Stodůlky do šancí, které naštěstí soupeř nedokázal proměňovat. Poločas skončil 0:1.
V druhém poločase si Újezd vytvořil tlak, zlepšil hru kombinačně a vytvořil několik gólových příležitostí, ale skórovat přesto nedokázal. Na rozdíl od nás, mužstvo Stodůlek přidalo na svůj účet ještě dva góly a rozhodlo o vítězství 3:0.