FK Újezd nad Lesy

Přeskočit navigaci
FANSHOP
TÝMY

Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Čentická 1470

190 16 Praha 21 - Újezd nad Lesy

Sekretář klubu: Zeman Tomáš
Tel: 603 101 900
              
Pro další kontakty využijte v hlavním menu Kontakty...

       

Informace o klubu + kontakty, hrané soutěže a rozpis všech zápasů naleznete  zde.

Mapu hřiště Čentická naleznete zde.

Mapu hřiště Pilovská naleznete zde.

 

Kde sledujete výsledky našich týmů?
Webové stránky FK ÚnL 1 (33%)
FB našeho FK ÚnL 0 (0%)
Stránky PFS fotbalpraha.cz 1 (33%)
Stránky FAČR fotbal.cz 1 (33%)
Jiné 0 (0%)
Celkový počet hlasů: 3

Rozpis

Do tohoto článku můžete vkládat rozpisy.

 

E3A - 54 SŽ - 2/A

 

12. kolo 30.03.2008

Zápas

Domácí

Hosté

Termín

Den

Hřiště

 

E3A1201

Slavia Praha - dívky

Dolní Počernice

30.03. 10:15

NE

Slavia - UMT.

 

E3A1202

Modřany

Kolovraty

30.03. 11:00

NE

Modřany T.

 

E3A1203

Klánovice

Union Žižkov

29.03. 10:30

SO

Klánovice T.

 

E3A1204

Tempo B

Chodov

30.03. 13:00

NE

Tempo T.

 

E3A1205

Újezd nad Lesy B

Optimum

30.03. 10:00

NE

Újezd n.Lesy T.

 

E3A1206

Kopanina

Braník B

29.03. 09:00

SO

Aritma UMT.

 

 

13. kolo 06.04.2008

Zápas

Domácí

Hosté

Termín

Den

Hřiště

 

E3A1301

Kopanina

Slavia Praha - dívky

05.04. 17:30

SO

Aritma UMT.

 

E3A1302

Braník B

Újezd nad Lesy B

06.04. 10:15

NE

Braník T.

 

E3A1303

Optimum

Tempo B

06.04. 15:00

NE

Cholupice T.

 

E3A1304

Chodov

Klánovice

06.04. 12:00

NE

ZŠ Pošepného UMT.

 

E3A1305

Union Žižkov

Modřany

06.04. 14:30

NE

Union Žižkov T.

 

E3A1306

Kolovraty

Dolní Počernice

05.04. 10:30

SO

Kolovraty T.

 

 

14. kolo 13.04.2008

Zápas

Domácí

Hosté

Termín

Den

Hřiště

 

E3A1401

Slavia Praha - dívky

Kolovraty

13.04. 10:15

NE

Slavia - UMT.

 

E3A1402

Dolní Počernice

Union Žižkov

13.04. 14:45

NE

D.Počernice T1.

 

E3A1403

Modřany

Chodov

13.04. 11:00

NE

Modřany T.

 

E3A1404

Klánovice

Optimum

12.04. 10:30

SO

Klánovice T.

 

E3A1405

Tempo B

Braník B

13.04. 12:30

NE

Tempo T.

 

E3A1406

Újezd nad Lesy B

Kopanina

13.04. 10:00

NE

Újezd n.Lesy T.

 

 

15. kolo 20.04.2008

Zápas

Domácí

Hosté

Termín

Den

Hřiště

 

E3A1501

Újezd nad Lesy B

Slavia Praha - dívky

20.04. 10:00

NE

Újezd n.Lesy T.

 

E3A1502

Kopanina

Tempo B

19.04. 10:30

SO

Př.Kopanina T.

 

E3A1503

Braník B

Klánovice

20.04. 10:15

NE

Braník T.

 

E3A1504

Optimum

Modřany

20.04. 15:00

NE

Cholupice T.

 

E3A1505

Chodov

Dolní Počernice

20.04. 12:00

NE

Chodov T.

 

E3A1506

Union Žižkov

Kolovraty

20.04. 14:30

NE

Union Žižkov T.

 

 

16. kolo 27.04.2008

Zápas

Domácí

Hosté

Termín

Den

Hřiště

 

E3A1601

Slavia Praha - dívky

Union Žižkov

27.04. 10:15

NE

Slavia - UMT.

 

E3A1602

Kolovraty

Chodov

26.04. 10:30

SO

Kolovraty T.

 

E3A1603

Dolní Počernice

Optimum

27.04. 15:15

NE

D.Počernice T1.

 

E3A1604

Modřany

Braník B

27.04. 11:00

NE

Modřany T.

 

E3A1605

Klánovice

Kopanina

26.04. 10:30

SO

Klánovice T.

 

E3A1606

Tempo B

Újezd nad Lesy B

27.04. 12:30

NE

Tempo T.

 

 

17. kolo 04.05.2008

Zápas

Domácí

Hosté

Termín

Den

Hřiště

 

E3A1701

Tempo B

Slavia Praha - dívky

04.05. 15:00

NE

Tempo T.

 

E3A1702

Újezd nad Lesy B

Klánovice

04.05. 10:00

NE

Újezd n.Lesy T.

 

E3A1703

Kopanina

Modřany

01.05. 10:00

ČT

Př.Kopanina T.

 

E3A1704

Braník B

Dolní Počernice

04.05. 10:15

NE

Braník T.

 

E3A1705

Optimum

Kolovraty

04.05. 13:00

NE

Cholupice T.

 

E3A1706

Chodov

Union Žižkov

04.05. 12:00

NE

Chodov T.

 

 

18. kolo 11.05.2008

Zápas

Domácí

Hosté

Termín

Den

Hřiště

 

E3A1801

Slavia Praha - dívky

Chodov

11.05. 10:15

NE

Slavia - UMT.

 

E3A1802

Union Žižkov

Optimum

11.05. 14:30

NE

Union Žižkov T.

 

E3A1803

Kolovraty

Braník B

10.05. 10:30

SO

Kolovraty T.

 

E3A1804

Dolní Počernice

Kopanina

11.05. 15:15

NE

D.Počernice T1.

 

E3A1805

Modřany

Újezd nad Lesy B

11.05. 11:00

NE

Modřany T.

 

E3A1806

Klánovice

Tempo B

10.05. 10:30

SO

Klánovice T.

 

 

19. kolo 18.05.2008

Zápas

Domácí

Hosté

Termín

Den

Hřiště

 

E3A1901

Klánovice

Slavia Praha - dívky

17.05. 10:30

SO

Klánovice T.

 

E3A1902

Tempo B

Modřany

18.05. 15:00

NE

Tempo T.

 

E3A1903

Újezd nad Lesy B

Dolní Počernice

18.05. 10:00

NE

Újezd n.Lesy T.

 

E3A1904

Kopanina

Kolovraty

17.05. 10:00

SO

Př.Kopanina T.

 

E3A1905

Braník B

Union Žižkov

18.05. 10:15

NE

Braník T.

 

E3A1906

Optimum

Chodov

18.05. 13:30

NE

Cholupice T.

 

 

20. kolo 25.05.2008

Zápas

Domácí

Hosté

Termín

Den

Hřiště

 

E3A2001

Slavia Praha - dívky

Optimum

25.05. 10:15

NE

Slavia - UMT.

 

E3A2002

Chodov

Braník B

25.05. 12:00

NE

Chodov T.

 

E3A2003

Union Žižkov

Kopanina

25.05. 14:30

NE

Union Žižkov T.

 

E3A2004

Kolovraty

Újezd nad Lesy B

24.05. 10:30

SO

Kolovraty T.

 

E3A2005

Dolní Počernice

Tempo B

25.05. 15:15

NE

D.Počernice T1.

 

E3A2006

Modřany

Klánovice

25.05. 11:00

NE

Modřany T.

 

 

21. kolo 01.06.2008

Zápas

Domácí

Hosté

Termín

Den

Hřiště

 

E3A2101

Modřany

Slavia Praha - dívky

01.06. 11:00

NE

Modřany T.

 

E3A2102

Klánovice

Dolní Počernice

31.05. 10:30

SO

Klánovice T.

 

E3A2103

Tempo B

Kolovraty

01.06. 15:00

NE

Tempo T.

 

E3A2104

Újezd nad Lesy B

Union Žižkov

01.06. 10:00

NE

Újezd n.Lesy T.

 

E3A2105

Kopanina

Chodov

01.06. 10:30

NE

Př.Kopanina T.

 

E3A2106

Braník B

Optimum

01.06. 10:15

NE

Braník T.

 

 

22. kolo 08.06.2008

Zápas

Domácí

Hosté

Termín

Den

Hřiště

 

E3A2201

Slavia Praha - dívky

Braník B

08.06. 10:15

NE

Slavia - UMT.

 

E3A2202

Optimum

Kopanina

08.06. 15:00

NE

Cholupice T.

 

E3A2203

Chodov

Újezd nad Lesy B

08.06. 12:00

NE

Chodov T.

 

E3A2204

Union Žižkov

Tempo B

08.06. 14:30

NE

Union Žižkov T.

 

E3A2205

Kolovraty

Klánovice

07.06. 10:30

SO

Kolovraty T.

 

E3A2206

Dolní Počernice

Modřany

08.06. 15:15

NE

D.Počernice T1.