FK Újezd nad Lesy - Zličín B

2.kolo 05.09.2007 18.00

FK Újezd nad Lesy – FC Zličín B 5:0 (3:0)

Sestava :
Votava Tadeáš - Drdla Lukáš, Andras Lukáš, Rubeš David, Pinkas Martin -
Konejl David, Foltman Petr, Křikava David, Mrazík Štěpán (C) -
Podlipný Jakub, Baudiš Josef

Branky : 12’ Baudiš Josef, 25’, 46’ Mrazík Štěpán, 16‘ Podlipný Jakub, 60‘ Andras Lukáš (pen)

Střídání :
31´ Havel Jiří za Konejla Davida
31´ Vojáček Lukáš za Baudiše Josefa
45’ Černý Tomáš za Drdlu Lukáše
50’ Ševčík Robert za Pinkase Martina
50’ Pivoda Petr za Podlipného Jakuba

Trenér : Chumlen Jan (Pižďuch)

Komentář k zápasu :
Na první domácí zápas jsme se na rozdíl od minulého zápasu sešli v plné sestavě. A od začátku zápasu bylo vidět, kdo bude pánem na hřišti. Na soupeřovu bránu se valil jeden útok za druhým a bylo jen otázkou času kdy otevřeme skóre. Nejdříve z dobré pozice David Konejl trefil tyč, poté zbrkle 2x zahodil šanci Kuba Podlipný. A tak gól padnul až po rohu, kdy ve skrumáži před brankou se nejlépe orientoval Pepa Baudiš a nekompromisně zavěsil - 1:0. Pak pokračovala série zahozených šancí a ujalo se až krásné vysunutí Kuby Podlipného od Davida Rubeše. Kuba postupoval sám na brankáře a chladnokrevně ho přehodil – 2:0. Třetí gól padnul po ostřelování soupeřovy branky, kterou ukončil až Štěpán Mrazík – 3:0. Do druhé půle jsme šli s cílem náskok zvýšit a dát šanci i klukům z lavičky. Hra měla stále stejný průběh, ale nepřesnostmi ve finální fázi jsme zahazovali jednu šanci za druhou. Až střelecké trápení protrhnul opět Štěpán Mrazík a s pomocí soupeřova obránce zvýšil na 4:0. Pak jsme prostřídali zbylé hráče na lavičce a hra ztratila na přesnosti i tempu. Přesto jsme si ještě vytvořili několik šancí, které jsme ovšem nevyužili. A tak až v poslední minutě byl v pokutovém území faulovám Petr Foltman a nařízenou penaltu proměnil střelou pod břevno Lukáš Andras – 5:0.
Zápas se slabším soupeřem jsme zvládli bez problémů. Vlastními nepřesnostmi ve finální přihrávce jsme se připravili o výraznější vítězství. Nemá cenu někoho vyzdvihovat, všichni kluci měli chuť do hry, navzájem se povzbuzovali a hráli jako tým. Doufejme, že jim toto vydrží do dalších zápasů. Jen tak dál !!