FK Újezd - Lipence

12.kolo 26.04.2008 10.00

FK Újezd nad Lesy – Lipence 1:1 (1:0)

Sestava :
Votava Tadeáš - Baudiš Josef, Andras Lukáš, Černý Tomáš -
Doležal Ondřej, Foltman Petr, Karbus Jakub, Rubeš David, Mrazík Štěpán (C) -
Havel Jiří, Jašek Radim

Branky : 12’ Foltman Petr

Střídání :
20’ Ševčík Robert za Karbuse Jakuba
50’ Vaníček Tomáš za Baudiše Josefa

Trenér : Chumlen Jan (Pižďuch)

Komentář k zápasu :
Původně jsem ani komentář psát nechtěl, ale kluci (a jedna dívka) z Lipenců by si to nezasloužili. Není pravdou, že jsme 2 body ztratili ale nakonec jsme za ten jeden ještě rádi. Hosté spoléhli na rychlé brejky, ke kterým měli vhodné typy vysunutých útočníků, se kterými si za celých 60 minut ani Čert ani Pepa nedokázali poradit !!! Ale popořadě. Vše se vyvíjelo podle papírových předpokladů a pěknou akci po střele Štěpána Mrazíka zakončil dorážkou Petr Foltman. Co ale pak až do konce zápasu předváděli ti naši "mistři" bylo do očí bijící. Hra bez pohybu, nahrávky létaly více do autu nebo na nohy soupeře, sólování. Shrnuto, prostě všechnoi špatně. Takže jsme celý druhý poločas trnuli, kdy hosté vyrovnají, což se jim po nedůrazném odkopu podařilo střelou z dálky asi 5 minut před koncem. Pak už nezbýval čas na úpravu skóre a nakonec jsme se ještě obávali, aby Lipence nepřidali druhý gól.

Doufejme, že takovýto zápas se již nebude opakovat. Kluci mají šanci dokázat, že se jednalo pouze o jednorázový výpadek už příští týden v Ďáblicích.