Přátelská utkání - komentáře

ČT 3.4. 18:00

FK Újezd nad Lesy - FC King  1:3 (1:1)

Branka : Andras L.

Sestava : Votava T. - Doležal O., Rubeš D., Andras L., Černý T. - Havel J., Karbus J.,Foltman P., Mrazík Š. - Jašek R., Baudiš J.

Střídali - Vaníček T., Ševčík R.

Komentář : V první půli se hrál vyrovnaný zápas, kdy se šance střídali na obou stranách. Po vedoucím gólu hostí vyrovnával střelou z přímého kopu Lukáš Andras. Ve druhé půli se někteří naši hráči soustředili více na komentování fotbalu než na hru a tak jsme 2x inkasovali a po zásluze prohráli.

SO 5.4. 10:00

FK Újezd nad Lesy - Ďáblice 4:2 (3:1)

Branky : 2x Jašek R., Andras L. , Vaníček T.

Sestava : Votava T. - Doležal O., Křikava D., Baudiš J., Černý T. - Havel J., Andras L.,Foltman P., Mrazík Š. - Jašek R., Podlipný J.

Střídali - Vaníček T., Ševčík R.

Komentář : Od začátku jsme soupeře přehrávali a naši převahu zúročili 2x Radim Jašek po samostatných únicích a Lukáš Andras po rohovém kopu. Těsně před poiločasem hosté snížili po naší chybě v obraně. Ve druhé půli jsme se snažili náskok zvýšit, ale výborný brankář hostí propustil za svoje záda pouze dorážku Tomáše Vaníčka z bezprostřední blízkosti. Soupeř korigoval výsledek až v poslední minutě zápasu.

ST 22.4. 18:00

FC King - FK Újezd nad Lesy 5:1 (3:0)

Branka : Ivan

Sestava : Votava T. - Baudiš J., Rubeš D.,Černý T. - Doležal O.,Havel J., Ševčík R.,Andras L., Mrazík Š. - Jašek R., Karbus J.

Střídali - Vaníček T., Ivan, Pivoda P.

Komentář : V první půli jsme hráli opravdu špatně a výsledkem byly 3 inkasované branky po hrubých chybách v obraně. Po přestávkové domluvě a promícháním se sestavou jsme odehráli výborných 20 minut, ale bohužel jsme dokázali vstřelit pouze 1 branku. Ke konci jsme ještě do naší otevřené obrany 2x inkasovali.

ÚT 29.4. 18:00

FK Újezd nad Lesy - SK Dolní Chabry 2:4 (2:0)

Branky : Karbus Jakub, Ivan

Sestava : Votava T. - Drdla L., Rubeš D.,Černý T., Andras L. - Havel J.,Jašek R.,Baudiš J., Mrazík Š. - Podlipný J., Karbus J.

Střídali - Ivan, Konejl D., Vojáček L.

Komentář :
V první půli jsme soupeře jasně přehrávali a vedení 2:0 mohlo být ještě výraznější. V druhé půli jsme předvedli "tradiční" jarní výkon bez nasazení (teď mluvím hlavně o starších hráčích) a s velkými hrubkami v zadních řadách a zaslouženě jsme prohráli. Dnešní zápas jasně ukázal, že přístup starších hráčů (hlavně ve 2.půli) k zápasům je velmi laxní. Asi si myslí, že vracet se nemusí a že to za ně oběhají ti mladší. V tom mají pravdu, ze střídačky se totiž nikam nebudou muset vracet. Protože jak jen to bude možné a nebudou souběhy zápasů, začneme více využívat hráčů ročníků 97 na úkor právě těch borců, kteří na hřišti nenechají maximum.