Muži "A" Tempo - FK Újezd nad Lesy 2:6

Naše první sezona v Pražském přeboru byla ukončena pěkným 6. místem.

Průběh zápasu čtěte zde

Fotografie ze zápasu od Pavla Slavíčka

Jak skončily Pražské soutěže

Ačkoliv pražské soutěže skončily už před týdnem, až uplynulý víkend rozhodl a naplnění postupového klíče. Čekalo se totiž na nedělní zápas Motorletu v Horažďovicích.

Borci z Jinonic nakonec na hřišti již jistého sestupujícího z divizní skupiny A vyhráli 4:2 a zachránili tak soutěž i pro příští sezonu a podrželi i své „béčko” v přeboru. Informace z Horažďovic se rychle přenesla i do Troje, kde začali slavit postup do I.A. třídy. Díky tomu, že divizi neopouští žádný pražský celek, totiž z I.B třídy postupuje i lepší tým ze druhé pozice v tabulkách skupin A a B. A tím je právě Troja!
Přebor tak opuští postupující Meteor, a sestupující Tempo. Staronovými nováčky jsou Čafka a Vršovice. I.A třídu opouští Hostivař a Chuchle. Naopak do této soutěže postupuje rezerva Aritmy a Třeboradice s Trojou. Z I.B třídy sestupují Dolní Měcholupy B, rezerva Hájů a Kolovraty. Do této soutěže se naopak probojovali vítězové čtyř skupin II.třídy. Mezi ty se v opakovaném utkání zařadila i rezerva Újezda nad Lesy, která rozstřílela včera večer Satalice 7:0. Vedle tohoto týmu dále postupují Kačerov, Tempo B a 1999 Praha. Ze III.třídy pak postupuje do vyšší soutěže pět mužstev, Bílá Hora B, Třeboradice B, Bohnice B, Kačerov B a Benice.
Na osud divizních soutěží čekali i starší dorostenci. Libuš, Podolí i Junior se nakonec v posledním kole zachránily a tak přebor opouští jen dva poslední celky, Kačerov a Tempo. Z divize totiž sestupuje jen Admira. Na druhou stranu v posledním divizním kole ztratila naději na postup do České ligy Dukla, když v přímém souboji o postup podlehla doma Mostu 0:4.
V závěrečném kole se ještě naplnil osud Motorletu, který po několika letech opouští Českou ligu žáků, když prohrál v Hořovicích 1:2.

23.6.2008 - Lubor Mírek