FK Újezd nad Lesy

Přeskočit navigaci
FANSHOP
TÝMY

Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Čentická 1470

190 16 Praha 21 - Újezd nad Lesy

Sekretář klubu: Zeman Tomáš
Tel: 603 101 900
              
Pro další kontakty využijte v hlavním menu Kontakty...

       

Informace o klubu + kontakty, hrané soutěže a rozpis všech zápasů naleznete  zde.

Mapu hřiště Čentická naleznete zde.

Mapu hřiště Pilovská naleznete zde.

 

Kde sledujete výsledky našich týmů?
Webové stránky FK ÚnL 20 (26%)
FB našeho FK ÚnL 15 (20%)
Stránky PFS fotbalpraha.cz 28 (37%)
Stránky FAČR fotbal.cz 10 (13%)
Jiné 3 (4%)
Celkový počet hlasů: 76

Hostivař - FK Újezd nad Lesy

SK Hostivař  -  FK Újezd nad Lesy  0 : 3  (0 : 0)

Pátek 17.4.2009 , 17,00 hodin, tráva Hostivař

Branky:  36´, 46´, 47´ Mruvčinský

 

Sestava:

Přibyl - Mesjar, Pinkas, Bouška, Čermák, Jirsa, Mruvčinský, Veselovský, Mikuš, Horák, Štěrba, Kuštein, Černý, Votava, Pořízka

Na první jarní utkání hrané na hřišti soupeře jsme zavítali do Hostivaře. S tímto soupeřem jsme měli na podzim výbornou bilanci, kterou jsme si nechtěli pokazit ani v odvetě. Připravovali jsme se na toto utkání svědomitě, na co se ale připravit nedalo, bylo počasí a stav hrací plochy. Od rána lilo, takže na hrací ploše stála voda, místy i pět centimetrů! Do toho neustále pršelo, chladné počasí, na rozhodčího jsme čekali venku na dešti deset minut - no opravdu to nebyly ideální podmínky pro fotbal...

Navíc soupeř vsadil vše na obranu, takže bránil v šesti lidech před  vápnem. Pokyn ze soupeřovy kabiny zněl jasně - nepustit před svoji brankou újezdské hráče ke střele, bránit zuby nehty a snažit se odkopávat balóny co nejdále od branky.

Celý první poločas se to domácím dařilo, bránili takřka všemi hráči, ale naším největším soupeřem byla zima, velký déšť a špatný terén plný vody. Přesto jsme celý první poločas dobývali hostivařskou branku, vypracovali si i několik dobrých příležitostí, ale vstřelit aspoň jeden gól se nám nepodařilo. Bylo to i zásluhou nepřesností v naší hře, kdy jsme špatně odhadovali pohyb balonu v kalužích vody a nebo když už jsme se dostali na dostřel branky, tak hráči místo střely ještě hledali lépe postaveného spoluhráče.

Po přestávce, kdy jsme v kabině probrali situaci, vlétli jsme na soupeře s cílem co nejdříve vstřelit první branku, abychom se uklidnili a hráli naši hru. Jenže soupeř předváděl stále stejný bránící fotbal, když už jsme překonali obranný val, chybělo nám kousek štěstíčka nebo soupeře podržel jejich brankář, který chytal naše střely z dálky. V půlce druhého poločasu jsme konečně pořádně zakombinovali a výsledkem byla naše první dnešní branka. Poté jsme sevřeli protivníka ještě více, ale další branky vinou špatného terénu nepřicházely. Posledních pár minut před koncem soupeřovi došly síly a tak již nestačil s námi ani rychlostně, ani technicky a do konce zápasu jsme přidali další dvě branky.

Dnešní zápas nebyl ani tak o fotbalovosti a technice, ale spíše o vytrvalosti, pracovitosti, houževnatosti a snaze porvat se o co nejlepší výsledek i za velmi nepříznivých klimatických podmínek, což se některým našim hráčům dnes nechtělo. Ne vždy se fotbal hraje na pěkném trávníku a za krásného slunečného počasí, pánové!!