FK Újezd nad Lesy

Přeskočit navigaci
FANSHOP
TÝMY

Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Čentická 1470

190 16 Praha 21 - Újezd nad Lesy

Sekretář klubu: Zeman Tomáš
Tel: 603 101 900
              
Pro další kontakty využijte v hlavním menu Kontakty...

       

Informace o klubu + kontakty, hrané soutěže a rozpis všech zápasů naleznete  zde.

Mapu hřiště Čentická naleznete zde.

Mapu hřiště Pilovská naleznete zde.

 

Kde sledujete výsledky našich týmů?
Webové stránky FK ÚnL 73 (48%)
FB našeho FK ÚnL 23 (15%)
Stránky PFS fotbalpraha.cz 36 (24%)
Stránky FAČR fotbal.cz 14 (9%)
Jiné 6 (4%)
Celkový počet hlasů: 152

FK Újezd nad Lesy - Viktoria Štěrboholy

FK Újezd nad Lesy - Viktoria Štěrboholy 1 : 0 (0 : 0)

pátek 30.4., 16,30 hodin, tráva Újezd

Branky: 38´ Mruvčinský

Sestava:

Přibyl - Mesjar, Pinkas, Bouška, Čermák, Jirsa, Veselovský, Mruvčinský, Votava, Mikuš, Kuštein, Černý, Štěrba, Denemark, Horák

Do dnešního utkání jsme nastoupili proti úplně jinému soupeři, než jsme potkali na podzim, kde jsme vyhráli výrazným rozdílem. Štěrboholy přes zimní přestávku výrazně posílili kádr, na jaře do utkání s námi ještě neprohráli, proto se dal očekávat velmi dobrý soupeř a tuhý boj.

Naši kluci vstoupili do utkání výborně, hned v první minutě jsme si připravili gólovou šanci, ale bohužel jsme ji nevyužili. Soupeře jsme stále tlačili před jeho bránu, ale náš tlak byl jen platonický. SIce jsme dostali míč až k brankovišti, ale tam většinou naše akce končili. Buď ještě nahrávkou na někoho jiného, nebo slabou střelou. Postupem času náš tlak pomalu slábl, protože na hráčích se začínala projevovat únava, jelikož kluci hráli ještě od rána do odpoledne turnaj ve fotbale za svou školu.

Po přestávce jsme se znovu pokoušeli o jakýsi tlak ve snaze vstřelit alespoň jednu branku, která by nám vlila sílu do dalšího boje proti kvalitnímu soupeři. Vrcholem našeho snažení byla naše branka ve 38. minutě, kdy jsme jako již několikrát rychlými přihrávkami přečíslili soupeře, ale na rozdíl od předchozích akcí náš útočník napodruhé přeci jen dotlačil míč do branky soupeře. Kluci sice dále bojovali, ale síly docházely a soupeř se s porážkou nechtěl smířit, takže stále častěji zaměstnával naši obranu. Ke konci zápasu si vypracoval i jednu gólovou šanci, ale náš brankář ji výborně zneškodnil a tím udržel naše postupové šance.