Pražské soutěže byly rozlosovány

1. července se konal aktiv STK PFS, kde byly definitivně rozlosovány soutěže v Praze. Pohyb nastal v poslední chvíli zejména v soutěžích mužů. Sparta Krč se přihlásila do přeboru a zrušila definitivně i B tým. Do vyšší soutěže se tak posunula rezerva H.Měcholup do 1.A třídy a Bílá Hiora do 1.B.

V soutěžích mužů počet týmů překvapivě narostl, když ve 3.třídách se ve skupině A představí 14 mužstev a ve skupině B dokonce 15.
Na druhém straně bohužel ubývá počet mládežnických mužstev. V kategorii mladšího dorostu ubylo jedno mužstvo a v kategorii starších žáků dokonce mužstva čtyři. U mladších žáklů zmizela dokonce jedna celá skupina 2.třídy, což znamená celkem mínus 9 mužstev.
Kompenzace se nabízí v kategorii starších přípravek, kde přibyla čtyři mužstva, ale na druhé straně v kategorii mladších přípravek oproti minulé sezoně ubylo sedm týmů.
Takže trend úbytku mládeže v Praze pokračuje i přes svazové opatření povinných mládežnických týmů pro jednotlivé soutěže mužů.

Pražské soutěže startují v sobotu 22.srpna. V nejvyšší soutěži, přeboru Prahy, budou na programu prvního kola zápasy:
Zličín-Újezd n.L.
Uhříněves-Vršovice