FK Újezd nad Lesy

Přeskočit navigaci
FANSHOP
TÝMY

Naše týmy


Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Čentická 1470

190 16 Praha 21 - Újezd nad Lesy

Sekretář klubu: Zeman Tomáš
Tel: 603 101 900
              
Pro další kontakty využijte v hlavním menu Kontakty...

       

Informace o klubu + kontakty, hrané soutěže a rozpis všech zápasů naleznete  zde.

Mapu hřiště Čentická naleznete zde.

Mapu hřiště Pilovská naleznete zde.

 

Na jakém postu je náš A-tým mužů nejsilnější?
Brankaři 135 (12%)
Obránci 65 (6%)
Záložníci 94 (9%)
Útočníci 362 (33%)
Realizační tým 447 (41%)
Celkový počet hlasů: 1103

Zimní příprava mužů

Plán zimního přípravného období 2009
FK Újezd nad Lesy – přebor Prahy

Zde možno stáhnout ve wordu!

Zahájení přípravy v úterý 6. 1. 2009, sraz 17:45 v Újezdě

Út 6. 1. Trénink 18:00 Terén v Újezdě
St 7. 1. Trénink 19:00 Hřiště Štěrboholy UMT
Čt 8. 1. Trénink 19:30 Hala Klánovice


Út 13. 1. Trénink 18:00 Terén v Újezdě
St 14. 1. Utkání zimního turnaje Stará Boleslav 19:00 Štěrboholy UMT
Čt 15. 1. Trénink 19:30 Hala Klánovice
So 17. 1. Utkání zimního turnaje Loko Vltavín 9:30 Štěrboholy UMT

Út 20. 1. Trénink 18:00 Terén v Újezdě
St 21. 1. Trénink 19:00 Hřiště Štěrboholy UMT
Čt 22. 1. Trénink 19:30 Hala Klánovice
Ne 25. 1. Utkání zimního turnaje Týnec nad Sázavou 13:30 Štěrboholy UMT

Út 27. 1. Trénink 18:00 Terén v Újezdě
St 28. 1. Odjezd na zimní soustředění do Mozolova; sraz 15:30 v Újezdě
Čt 29. 1. – Ne 1. 2. Soustředění v Mozolově

Út 3. 2. Trénink 18:00 Terén v Újezdě
St 4. 2. Trénink 19:00 Hřiště Štěrboholy UMT
Čt 5. 2. Trénink 19:30 Hala Klánovice
Ne 8. 2. Utkání zimního turnaje Řevnice 9:30 Štěrboholy UMT

Út 10. 2. Trénink 18:00 Terén v Újezdě
St 11. 2. Utkání zimního turnaje Horní Měcholupy 19:00 Štěrboholy UMT
Čt 12. 2. Trénink 19:30 Hala Klánovice
So 14. 2. Utkání zimního turnaje ČAFC 11:30 Štěrboholy UMT

Út 17. 2. Trénink 18:00 Terén v Újezdě
St 18. 2. Trénink 19:00 Hřiště Štěrboholy UMT
Čt 19. 2. Trénink 19:30 Hala Klánovice
Ne 22. 2. Utkání zimního turnaje Štěrboholy 9:30 Štěrboholy UMT

Út 24. 2. Trénink 18:00 Terén v Újezdě
St 25. 2. Trénink 19:00 Hřiště Štěrboholy UMT
Čt 26. 2. Trénink 19:30 Hala Klánovice
So 28. 2. – Ne 1. 3. Utkání zimního turnaje O umístění Štěrboholy UMT

Út 3. 3. Trénink 18:00 Terén v Újezdě
St 4. 3. Trénink 19:00 Hřiště Štěrboholy UMT
Čt 5. 3. Trénink 19:30 Hala Klánovice
So 7. 3. – Ne 8. 3. Utkání zimního turnaje O umístění Štěrboholy UMT

Út 10. 3. Trénink 18:00 Hřiště Blatov
St 11. 3. Trénink 18:00 Hřiště Blatov
Pá 13. 3. Trénink 18:00 Hřiště Blatov
Ne 15. 3. 1. mistrovské utkání Zličín V Újezdě

Připravil trenér Pavel Loukota.