Muži "A" FK Újezd nad Lesy - Bohemians B 1:0

Fotky ze zápasu FK Újezd nad Lesy - Bohemians Praha "B" 1:0 od Markéty K.

Těsné vítězství Újezda

Hosté se tentokrát museli obejít bez posil z ligového kádru. Přesto sehráli na Újezdě vyrovnané utkání se šťastnějším koncem pro domácí. V 55.minutě poslal trenér Loukota na hřiště Matouška a ten se mu po třinácti minutách odvděčil rozhodujícím gólem zápasu.
Újezd n.L.-Bohemians Praha B 1:0 (0:0)
Branka: 68. Matoušek ŽK: Daníček, Škoda, Kohout - Kovařík, Pech Rozhodčí: Boček - Formánek, Váňa Diváků: 120
Újezd n.L.: Bašta - Daníček, Minář, Pichl, Zeman - Kohout, Časko, Otopal (65. Zahradník), Kovář (90. Mareš) - Frýda (55. Matoušek), Škoda. Trenér Pavel Loukota.
Bohemians Praha B: Pařízek - Koželuh, Faitl, Kovařík, Moudrý - Mandík, Macháček, Pech, Beránek, Rodr (70. Allram) - Háva. Trenér Daniel Šmejkal.

27.10.2008 - Lubor Mírek