FK Újezd nad Lesy

Přeskočit navigaci
FANSHOP
TÝMY

Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Čentická 1470

190 16 Praha 21 - Újezd nad Lesy

Sekretář klubu: Zeman Tomáš
Tel: 603 101 900
              
Pro další kontakty využijte v hlavním menu Kontakty...

       

Informace o klubu + kontakty, hrané soutěže a rozpis všech zápasů naleznete  zde.

Mapu hřiště Čentická naleznete zde.

Mapu hřiště Pilovská naleznete zde.

 

Kde sledujete výsledky našich týmů?
Webové stránky FK ÚnL 12 (23%)
FB našeho FK ÚnL 9 (17%)
Stránky PFS fotbalpraha.cz 19 (37%)
Stránky FAČR fotbal.cz 9 (17%)
Jiné 3 (6%)
Celkový počet hlasů: 52

Muži "A" FC Háje - FK Újezd nad Lesy 1:2

Dění na trávníku ovládaly v první půli Háje, jenže propadaly v koncovce. Újezd tak potvrzuje, že body vozí hlavně z venku.

Třeba v 9. minutě se po přihrávce Hrůzy tlačil do koncovky Janoušek, jenže mířil těsně vedle. Za chvíli se zase po závaru před brankou snažil zblízka zakončit Pospíšil, jenže obránci hostů stihli jeho tutovku zablokovat. A trest přišel záhy. Ve 14. minutě rozjel chytrou přihrávkou akci Časko, míč doputoval k Daníčkovi, který z dvaceti metrů poslal míč přesně do šibenice, a hosté vedli.
Háje se i nadále snažily, ale Dub pálil z dálky vedle a stejně dopadl i pokus Fediče. Ten v šanci střílel na vzdálenější tyč, ale minul branku. Gólové odměny za snahu se domácí tým dočkal ve 22. minutě, když vypálil Hrůza a míč do sítě usměrnil Soucha. Po půlhodině zahrozil Újezd, ale také hlavička Škody se mezi tyče nevešla. Stejně dopadla i rána domácího Souchy po přihrávce Janouška. A Háje za zahozené šance opět pykaly. Čtyři minuty před půlí totiž gólman Tlustý sice zneškodnil střelu z dálky, jenže vyražený míč napálil na domácí branku důrazný Otopal, jenž se prosadil tísněný bekem a Újezd opět vedl.
To byla pro domácí velká rána a po pauze se z toho dlouho nedokázali vzpamatovat. Jejich snaha byla sice vytrvalá, ale také hodně křečovitá. Hostům stačilo pozorně bránit a čekat na šanci z brejku. Možností ke vstřelení branky bylo málo, i když domácí měli převahu jednoho muže poli. Frýda totiž nejprve zbytečně řečnil a dostal žlutou kartu, za chvíli pak po odpískání vystřelil na domácí branku, což znamenalo vyloučení. O deseti se hosté semkli, z hrotu se stáhl pomoci defenzivě Škoda a bylo to znát. Šance si Háje vypracovaly až v závěru. Nejprve Pospíšil z pravé strany nastřelil jen vybíhajícího gólmana, dvakrát pak v nadějné pozici hlavičkoval vedle Fedič. Hosté mohli dostat Háje definitivně na lopatky třetím gólem, to by ovšem musel střídající Matoušek dotáhnout jednu ze sólových akcí. I tak se ale hosté mohli radovat, protože získali tři body.
Pavel Loukota (Újezd n.L.): Je pravda, že nás soupeř místy přehrával, ale v koncovce měli slabší den, a tak jsme vyhráli. Po vyloučení Frýdy jsme v deseti hlavně bojovali, soupeř se snažil nakopávat míče a my jsme jeho tlaku odolali. Hodně nám tady pomohl Škoda, kterého jsem stáhl z útoku do zadních řad. Teď hlavně musíme tyhle tři body potvrdit příště doma proti Vyšehradu B.
Zdeněk Slabý (FC Háje): Po první půli jsme mohli vést o tři góly. Jenže koncovka to je náš problém, stejně jako soupeři, kteří k nám přijedou hlavně bránit. Nám sedělo, když rezerva Bohemians hrála fotbal a jezdilo se nahoru dolů. Kdybychom ale proměňovali šance, byl by i proti Újezdu výsledek lepší. Jenže když nedáme šance z malého vápna, tak je to potom výsledkově špatné.

FC Háje - FK Újezd nad Lesy 1:2 (1:2)
Branky: 22. Soucha - 14. Daníček, 41. Otopal Rozhodčí: Záruba - Berka, Severýn. ŽK: Frýda (Újezd) ČK: 58. Frýda (Újezd) Diváků: 100.
FC Háje: Tlustý - Hrůza, Chrobák, Sojka (72. Kasal), Slabý - Pospíšil, Dub, Janoušek, Ostrihoň (62. Jiskra) - Soucha, Fedič. Terenér Zdeněk Slabý.
Újezd n. L.: Bašta - Daníček, Minář, Pichl, Zeman - Kovář, Časko (76. Matoušek), Otopal, Zahradník (57. Kohout) - Škoda, Frýda. Trenér Pavel Loukota.

4.10.2008 - Radek Máchal

Autor: Lubor Mírek

článek z WWW.prazskyfotbal.cz

http://www.prazskyfotbal.cz/clanek-40289-Ujezd-veze-z-Haju-vitezstvi.html