FK Újezd nad Lesy

Přeskočit navigaci
FANSHOP
TÝMY

Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Čentická 1470

190 16 Praha 21 - Újezd nad Lesy

Sekretář klubu: Zeman Tomáš
Tel: 603 101 900
              
Pro další kontakty využijte v hlavním menu Kontakty...

       

Informace o klubu + kontakty, hrané soutěže a rozpis všech zápasů naleznete  zde.

Mapu hřiště Čentická naleznete zde.

Mapu hřiště Pilovská naleznete zde.

 

Kde sledujete výsledky našich týmů?
Webové stránky FK ÚnL 12 (23%)
FB našeho FK ÚnL 9 (17%)
Stránky PFS fotbalpraha.cz 19 (37%)
Stránky FAČR fotbal.cz 9 (17%)
Jiné 3 (6%)
Celkový počet hlasů: 52

Muži "A" FC Čechie Uhříněves - FK Újezd nad Lesy 0:0

Uhříněves i Újezd marně čekají na gól

Střelecká nemohoucnost domácí Uhříněvsi i hostujícího Újezda pokračovala i v jejich vzájemném souboji. Tak jako se jim v úvodních dvou kolech nepodařilo skórovat, tak ani v tomto utkání se diváci gólu nedočkali. Na přebor, se chvílemi hrál až příliš nezáživný fotbal, s množstvím nepřesností a s minimem šancí před oběma brankami.

Domácí byli v začátku o něco aktivnější, avšak střely jak Jančaříka tak i Pláška se mezi tyče nevešly. Hosté se k prvnímu ohrožení domácí brány dostali až po patnácti minutách, kdy zdálky napřáhl ke střele Mareš, ale Jeřábek byl připraven. Po půlhodině hry se po slibně rozvíjející akci Krejči míč k nabíhajícímu Kasalovi nedostal. Vzápětí na druhé straně Časkem rozehraný přímý kop prodlužoval Otopal hlavou jen do náruče Jeřábka. V síti pak neskončila ani pohotová dělovka Časka ze dvaceti metrů.
Ani po změně stran se obraz hry příliš nezměnil. Bojovalo se většinou mezi oběma šestnáctkami a vzruchu před brankami bylo pramálo. V 55.minutě se po hezké Jančaříkově uličce ocitl v šanci Krejča, ale míč mu v rozhodujícím okamžiku utekl. O třináct minut později pak uviděl domácí Mařík za napadení soupeře červenou kartu a musel odkráčet předčasně do kabin. Hosté však početní převahu nedokázali využít. Naopak v 73.minutě po přesně rozehraném trestném kopu Zlatníka se dostal ve vápně k míči Trhlík a nechybělo mnoho, aby rozvlnil síť Baštovy brány. Za další čtyři minuty pak mohl rozhodnout střídající Běhounek, ale Bašta mu jeho pumelici k pravé tyči bravurně vyrazil. S jistotou to byla největší šance domácích za celý zápas. Hosté si gólové příležitosti vypracovali až v posledních pěti minutách, kdy Jeřábek musel dvakrát zasahovat při nebezpečných střelách Mareše. V první minutě nastavení se pak mohl stát slavným Otopal, ale jeho nápřah skončil jen na levé tyči. Dobíhající Kohout sice dopravil míč do sítě, jenže pro ofsajd nebyl gól uznán. Oba týmy se tak rozešly smírně a dále čekají na první vstřelenou branku i na první vítězství.
Pavel Loukota (Újezd nad Lesy): Utkání bylo vyrovnané z obou stran i potom v početní převaze. Naše útočná činnost nebyla tak dobrá, abychom se dostali do nějakých vyložených šancí. Bojovnost byla na obou stranách, ale pohledný výkon to moc nebyl. Skutečnost, že tak často jak ztrácíme my balón, málo mužstev v útočné činnosti ztratí míč. Pak se musíme víc nadřít, stojí nás to víc sil a proti deseti jsme nestačili klidněji rozehrát a dostat se do lepších pozic, než jsme si vytvořili. Kvalitní útočná činnost nám dneska moc nešla. Střelecké příležitosti jsme měli, ale gólman to vyrážel.
Petr Königsmark (Uhříněves): Měli jsme z Újezdu obavu, protože se nám na něj nedaří, ale strašně zápas ovlivnilo vyloučení Maříka v době, kdy jsme se dostávali do hry a o deseti už to bylo těžký. Měli jsme tam jednu krásnou šanci, kterou gólman velmi dobře vyrazil. Faktem je, že když nedáme gól, tak nemůžeme vyhrávat. O deseti kluci bojovali, tak zaplať Pánubohu za ten bod.

Uhříněves - Újezd nad Lesy 0:0
ČK: 68. Mařík (Uhříněves) ŽK: Kosina, Krejča, Běhounek - Mareš, Daníček, Škoda Rozhodčí: Havel - Váňa, Kubíček Diváků: 80
Uhříněves: Jeřábek - Kosina, Trhlík, Zlatník, Horáček - Kasal (63. Běhounek), Mařík, Plášek, Jančařík - Krejča, Sarichev. Trenér Petr Königsmark.
Újezd nad Lesy: Bašta - Daníček, Škoda, Minář, Zeman - Kovář, Časko, Otopal, Zahradník ( 77. Čelůstka) - Matoušek (79. Kohout), Mareš. Trenér Pavel Loukota.

7.9.2008 - Václav Kozel