FK Újezd nad Lesy

Přeskočit navigaci
FANSHOP
TÝMY

Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Čentická 1470

190 16 Praha 21 - Újezd nad Lesy

Sekretář klubu: Zeman Tomáš
Tel: 603 101 900
              
Pro další kontakty využijte v hlavním menu Kontakty...

       

Informace o klubu + kontakty, hrané soutěže a rozpis všech zápasů naleznete  zde.

Mapu hřiště Čentická naleznete zde.

Mapu hřiště Pilovská naleznete zde.

 

Kde sledujete výsledky našich týmů?
Webové stránky FK ÚnL 74 (48%)
FB našeho FK ÚnL 23 (15%)
Stránky PFS fotbalpraha.cz 36 (24%)
Stránky FAČR fotbal.cz 14 (9%)
Jiné 6 (4%)
Celkový počet hlasů: 153

Muži "A" FK Újezd nad Lesy - FK Dukla Praha B 0:0

Informace k nedělnímu mistrovskému zápasu přeboru čtěte zde.
fotky od Markéty K.

Dukla i na Újezdě hrála bez branek

Ani ve druhém zápase po sobě se nepodařilo favorizované rezervě Dukly naplno bodovat a z Újezda n.L. si odváží pouhý bod za bezbrankovou remízu. O tom, že se hrálo opět bez gólů, se největší měrou zasloužili oba vynikající gólmani a to jak domácí Bašta, tak hostující Rams.

Samotný zápas měl od úvodních minut strhující tempo a potřebné nasazení. Hrálo se nahoru, dolu a k úplné spokojenosti chybělo jen to koření v podobě gólů. Už po třech minutách se z pravé strany řítil na domácí bránu Šimonovský, ale Bašta si s jeho střelou poradil. O chvíli později na druhé straně nejdříve Frýdovi v dobré pozici sklouzl míč z nohy a vzápětí po dlouhém Baštově výkopu se Frýda opět zmocnil míče, dostal se až do vápna a přízemní střelou donutil Ramse k zákroku. Ve 14.minutě po úniku a centru Šimonovského dorážel pohotově na malém vápně Sdiri, avšak vracející se Zeman stačil odvrátit míč na roh. Hosté získali s přibývajícím časem mírnou územní převahu, ale nic z ní nevytěžili. Prudké střely Kunta a Sdiriho se mezi tyče nevešly a Bergerův přímý kop skončil v dobře postavené domácí zdi. Až ve 27.minutě mohli hosté z rychlého brejku po centru Sdiriho a pohotové hlavičce Sýkory udeřit, jenže Bašta na čáře čaroval a balón reflexivně vyrazil. Vyznamenal se i při nečekané dělovce Mücka. Na druhé straně zase ve 33.minutě po prudkém Časkově centru nechybělo mnoho, aby si vracející Šimonovský vrazil míč do vlastní brány, ten nakonec proletěl těsně nad břevnem Ramsovy svatyně. Po rozehraném rohu to z úhlu znova zkoušel Časko a ke zdárnějšímu zakončení mu chyběly centimetry. Dvě minuty před pauzou pak velice agilní Časko našel dlouhým centrem na levé straně Škodu a jeho projektil skončil těsně nad pravým růžkem hostující brány. V samotném závěru poločasu ještě Sýkora rozvlnil boční síť Baštovy brány.
Ani po změně stran tempo nepolevilo. V 53.minutě se domácí trenér Loukota rozhodl k prvním střídání, když Pichla nahradil Marešem a vyslal ho na hrot útoku. Do středu obrany se stáhl Škoda a tato změna mužstvu prospěla. O šest minut později právě čerstvý Mareš ideálně namazal Časkovi a jeho přízemní jedovku Rams jen s námahou kryl. Hned z protiútoku hostí zase Sdiri prudkou střelou vyprášil rukavice pozorného Bašty. Pak se snažil překvapit dalekonosnou střelou M. Kovář, ale domácí gólman se opět zaskvěl. Důležitý okamžik pro domácí přišel v 69.minutě, kdy po druhé žluté kartě musel předčasně do kabin obránce Zeman. Hosté mohli nabídnutou přesilovku využít už po pěti minutách, kdy Berger parádně přistrčil míč Šimonovskému, jenže ten pálil těsně vedle levé tyče. Známé nedáš-dostaneš mohli po dalších třech minutách potvrdit domácí. Časko si kousek za středovým kruhem všiml, že je Rams daleko z brány, prudce napřáhl a trefil jen nohu gólmana, od které se míč odrazil k osamocenému Frýdovi, ale ten v čisté ložence nedokázal Ramse přehodit a do prázdné zívající brány skórovat. V 84.minutě pálil Časko z pravé strany levačkou prudce pod břevno a Rams jen konečky prstů vytěsnil míč na roh. Ten zleva rozehrál P. Kovář a Marešovu umístěnou hlavičku přesně k levé tyči vyškrábl Rams nádhernou robinzonádou znova na roh. Z následného brejku hostí centroval Sdiri a Bergerův pohotový volej skončil těsně nad břevnem. Když pak ve třetí minutě nastavení skončila další Časkova dělovka v náruči Ramse, svítily na ukazateli dál dvě nuly a soupeři se rozešli s remízou.
Jiří Němec (Dukla Praha B): Já si myslím, že v tom dnešním zápase jsme si zasloužili vyhrát, protože jsme měli dostatek šancí na to, ten zápas zlomit. Je mě líto kluků, kteří v obou utkáních, jak v Královicích tak dnes tady, vydali ze sebe sto procent a nebyli odměněni vítězstvím. Budeme se to snažit změnit doma v zápase s Radotínem. Dnes už to byla naše nemohoucnost vstřelit branku.
Pavel Loukota (Újezd nad Lesy): Naše bojovnost, nasazení a velice dobře zabezpečená obranná činnost nás nakonec přivedla k bodu, ale bylo to také zásluhou Dukly, která si vypracovala víc šancí, než my a pokud je nepromění, tak nemůže vyhrát. My jsme dokonce z některých rušových útoků mohli jít do vedení, kdyby třeba Frýda využil v závěru svoji příležitost. Ale i tak je bod pro nás důležitý, protože Dukla má pořád kvalitní mužstvo. Ovšem, když nebudou dávat góly, tak nebudou vyhrávat.

Újezd nad Lesy - Dukla Praha B 0:0
ČK: 69. Zeman (Újezd) ŽK: Zeman - Sdiri, Bittengel Rozhodčí: Tikal - Michálek, Vojtěch Diváků: 150
Újezd nad Lesy: Bašta - Daníček, Minář, Pichl (53. Mareš), Zeman - P.Kovář, Časko, Otopal, Zahradník (66. Valtr) - Škoda, Frýda (90. Matoušek). Trenér Pavel Loukota
Dukla Praha B: Rams - M.Kovář, Mück, Kuděla, Kunt - Šimonovský, Šafr, Berger, Bittengel (61. Uhlíř) - Sdiri, Sýkora. Trenér Jiří Němec

31.8.2008 - Václav Kozel