FK Újezd nad Lesy

Přeskočit navigaci
FANSHOP
TÝMY

Naše týmy


Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Čentická 1470

190 16 Praha 21 - Újezd nad Lesy

Sekretář klubu: Zeman Tomáš
Tel: 603 101 900
              
Pro další kontakty využijte v hlavním menu Kontakty...

       

Informace o klubu + kontakty, hrané soutěže a rozpis všech zápasů naleznete  zde.

Mapu hřiště Čentická naleznete zde.

Mapu hřiště Pilovská naleznete zde.

 

Na jakém postu je náš A-tým mužů nejsilnější?
Brankaři 131 (12%)
Obránci 65 (6%)
Záložníci 94 (9%)
Útočníci 362 (33%)
Realizační tým 444 (41%)
Celkový počet hlasů: 1096

Zimní turnaj

Fotky ze zápasu FK Újezd nad Lesy -  od Markéty K.
Bližší informace naleznete zde.
Teskahor Cup 2008
Základní rozlosování
ROZLOSOVÁNÍ TESKAHOR CUP 2007/2008
DATUM
DEN
HOD.
DOMÁCÍ
HOSTÉ
LISTOPAD  2007
17.11.2007 SO 09,30 Junior Praha SK Ďáblice
  SO 11,30 SK Viktoria Štěrboholy SK Hřebeč
  SO 13,30 SK Slovan Kunratice SK Chocerady
  SO 15,30 Slavoj SK Řevnice Sokol Teplýšovice
  SO 17,30 TJ Dolní Měcholupy SK Union Vršovice
  SO 19,30    
18.11.2007 NE 09,30 Sokol Dolní Počernice  AFK Slavoj Podolí Praha
NE 11,30 Slovan Hradištko FC Graffin Vlašim "B"
NE 13,30 Loko Vltavín "B" TJ Dynamo Nelahozeves
NE 15,30 Rapid Malešice SK Slavia Jesenice
NE 17,30 FK Slavoj Vyšehrad "B" Sokol Zásmuky
NE 19,30
19.11.2007 PO 17,30
PO 19,30
24.11.2007 SO 09,30 SK Slavia Jesenice Sokol Dolní Počernice
SO 11,30 Rapid Malešice TJ Dynamo Nelahozeves
SO 13,30 Loko Vltavín "B" FC Graffin Vlašim "B"
SO 15,30 Slovan Hradištko Sokol Zásmuky
SO 17,30 FK Slavoj Vyšehrad "B" FK Kunice
SO 19,30
25.11.2007 NE 09,30 SK Ďáblice TJ Dolní Měcholupy
NE 11,30 SK Chocerady Junior Praha
NE 13,30 SK Hřebeč SK Slovan Kunratice
NE 15,30 Sokol Teplýšovice SK Viktoria Štěrboholy
NE 17,30 FK Újezd nad Lesy Slavoj SK Řevnice
NE 19,30
26.11.2007 PO 17,30
PO 19,30
PROSINEC  2007  PROSINEC  2007  PROSINEC  2007  PROSINEC  2007
01.12.2007 SO 09,30    
SO 11,30 TJ Dolní Měcholupy SK Slovan Kunratice
SO 13,30 SK Ďáblice Slavoj SK Řevnice
SO 15,30 SK Chocerady FK Újezd nad Lesy
SO 17,30 SK Hřebeč Sokol Teplýšovice
SO
19,30
02.12.2007 NE 09,30    
NE 11,30 Sokol Dolní Počernice  Loko Vltavín "B"
NE 13,30 SK Slavia Jesenice FK Slavoj Vyšehrad "B"
NE 15,30 TJ Dynamo Nelahozeves FK Kunice
NE 17,30 FC Graffin Vlašim "B" TJ Sokol Zásmuky
NE 19,30
03.12.2007 PO 17,30
PO 19,30
2008
LEDEN  2008 
05.1.2008 SO 09,30 Loko Vltavín "B" AFK Slavoj Podolí Praha
SO 11,30 FK Slavoj Vyšehrad "B" TJ Dynamo Nelahozeves
SO 13,30 FK Kunice  FC Graffin Vlašim "B"
SO 15,30 Slovan Hradištko SK Slavia Jesenice
SO 17,30 Rapid Malešice Sokol Dolní Počernice
SO 19,30
06.1.2009 NE 09,30 SK Viktoria Štěrboholy SK Ďáblice
NE 11,30 SK Slovan Kunratice SK Union Vršovice
NE 13,30 FK Újezd nad Lesy SK Hřebeč
NE 15,30 Slavoj SK Řevnice SK Chocerady
NE 17,30 Junior Praha TJ Dolní Měcholupy
NE 19,30
07.1.2008 PO 17,30
PO 19,30
12.1.2008 SO 09,30 SK Viktoria Štěrboholy FK Újezd nad Lesy
SO 11,30 SK Slovan Kunratice Sokol Teplýšovice
SO 13,30 Junior Praha SK Hřebeč
SO 15,30 TJ Dolní Měcholupy SK Chocerady
SO 17,30 SK Union Vršovice SK Ďáblice
SO 19,30
13.1.2008 NE 09,30 AFK Slavoj Podolí Praha SK Slavia Jesenice
NE 11,30 Loko Vltavín "B" TJ Sokol Zásmuky
NE 13,30 Rapid Malešice FC Graffin Vlašim "B"
NE 15,30 Sokol Dolní Počernice  Dynamo Nelahozeves
NE 17,30 Slovan Hradištko FK Kunice
NE 19,30
14.1.2008 PO 17,30
PO 19,30
19.1.2008 SO 09,30 FK Slavoj Vyšehrad "B" Slovan Hradištko
SO 11,30 Sokol Dolní Počernice  FC Graffin Vlašim "B"
SO 13,30 Sokol Zásmuky Rapid Malešice
SO 15,30 FK Kunice  Loko Vltavín "B"
SO 17,30 TJ Dynamo Nelahozeves AFK Slavoj Podolí Praha
SO 19,30
20.1.2008 NE 09,30 FK Újezd nad Lesy SK Slovan Kunratice
NE 11,30 SK Hřebeč TJ Dolní Měcholupy
NE 13,30 Sokol Teplýšovice Junior Praha
NE 15,30 SK Chocerady SK Union Vršovice
NE 17,30 Slavoj SK Řevnice SK Viktoria Štěrboholy
NE 19,30
21.1.2008 PO 17,30
PO 19,30
26.1.2008 SO 09,30 Junior Praha FK Újezd nad Lesy
SO 11,30 SK Slovan Kunratice Slavoj SK Řevnice
SO 13,30 TJ Dolní Měcholupy Sokol Teplýšovice
SO 15,30 SK Union Vršovice SK Hřebeč
SO 17,30 SK Ďáblice SK Chocerady
SO 19,30
27.1.2008 NE 09,30 Loko Vltavín "B" FK Slavoj Vyšehrad "B"
NE 11,30 Rapid Malešice FK Kunice
NE 13,30 Sokol Dolní Počernice  TJ Sokol Zásmuky
NE 15,30 AFK Slavoj Podolí Praha TJ Graffin Vlašim "B"
NE 17,30 SK Slavia Jesenice Dynamo Nelahozeves
NE 19,30
28.1.2008 PO 17,30
PO 19,30
ÚNOR  2008
02.2.2008 SO 09,30 FK Slavoj Vyšehrad "B" Rapid Malešice
SO 11,30 TJ Sokol Zásmuky AFK Slavoj Podolí Praha
SO 13,30 FK Kunice  Sokol Dolní Počernice
SO 15,30 FC Graffin Vlašim "B" TJ Dolní Měcholupy
SO 17,30 Slovan Hradištko Loko Vltavín "B"
SO 19,30
03.2.2008 NE 09,30 SK Viktoria Štěrboholy SK Slovan Kunratice
NE 11,30 FK Újezd nad Lesy TJ Dolní Měcholupy
NE 13,30 SK Hřebeč SK Ďáblice
NE 15,30 Slavoj SK Řevnice Junior Praha
NE 17,30 Sokol Teplýšovice SK Union Vršovice
NE 19,30
04.2.2008 PO 17,30
PO 19,30
09.2.2008 SO 09,30 Junior Praha SK Viktoria Štěrboholy
SO 11,30 TJ Dolní Měcholupy Slavoj SK Řevnice
SO 13,30 SK Union Vršovice FK Újezd nad Lesy
SO 15,30 SK Ďáblice Sokol Teplýšovice
SO 17,30 SK Chocerady SK Hřebeč
SO 19,30
10.2.2008 NE 09,30 Sokol Dolní Počernice  FK Slavoj Vyšehrad "B"
NE 11,30 Rapid Malešice Slovan Hradištko
NE 13,30 AFK Slavoj Podolí Praha FK Kunice
NE 15,30 SK Slavia Jesenice TJ Sokol Zásmuky
NE 17,30 TJ Dynamo Nelahozeves FC Graffin Vlašim "B"
NE 19,30
11.2.2008 PO 14,00
PO 14,00
16.2.2008 SO 09,30 Loko Vltavín "B" Rapid Malešice
SO 11,30 FK Kunice  SK Slavia Jesenice
SO 13,30 FK Slavoj Vyšehrad "B" AFK Slavoj Podolí Praha
SO 15,30 Slovan Hradištko Sokol Dolní Počernice
SO 17,30 TJ Sokol Zásmuky TJ Dynamo Nelahozeves
SO 19,30
17.2.2008 NE 09,30 FK Újezd nad Lesy SK Ďáblice
NE 11,30 Sokol Teplýšovice SK Chocerady
NE 13,30 Slavoj SK Řevnice SK Union Vršovice
NE 15,30 SK Viktoria Štěrboholy TJ Dolní Měcholupy
NE 17,30 SK Slovan Kunratice Junior Praha
17.2.2008 NE 19,30
18.2.2008 PO 14,00
PO 14,00
23.2.2008 SO 09,30 SK Union Vršovice Junior Praha
SO 11,30 SK Ďáblice SK Slovan Kunratice
SO 13,30 SK Chocerady SK Viktoria Štěrboholy
SO 15,30 SK Hřebeč Slavoj SK Řevnice
SO 17,30 Sokol Teplýšovice FK Újezd nad Lesy
SO 19,30
24.2.2008 NE 09,30 AFK Slavoj Podolí Praha Rapid Malešice
NE 11,30 SK Slavia Jesenice Loko Vltavín "B"
NE 13,30 TJ Dynamo Nelahozeves Slovan Hradištko
NE 15,30 FC Graffin Vlašim "B" FK Slavoj Vyšehrad "B"
NE 17,30 TJ Sokol Zásmuky FK Kunice
NE 19,30
25.2.2008 PO 17,30
PO 19,30
BŘEZEN  2008
01.3.2008 SO 09,30 A11 B11
SO 11,30 A1 B2
SO 13,30 B1 A2
SO 15,30 A10 B10
SO 17,30 A9 B9
02.3.2008 NE 09,30 A8 B8
NE 11,30 A7 B7
NE 13,30 A6 B6
NE 15,30 A5 B5
NE 17,30
NE 19,30
3.3.2008 PO 17,30
PO 19,30
BŘEZEN  2008
08.3.2008 SO 10,00 A4 B4
SO 12,00 o 3. místo
SO 14,30 FINÁLE
SO 16,30 A3 B3