Celkový počet hlasů: 23

Muži "B" FK Újezd nad Lesy - Meteor B 0:4

FK Újezd nad Lesy „B“ - FK METEOR „B“ 0 : 4 (0:1)

M. Dráb – M. Bílek, J. Šneider, M. Krejčí (od 55. min. T. Čermák), T. Zeman – V. Kohout (od 70. min. P. Mareš), J. Frydrych, M. Doležal – P. Votánek, P. Kovář – V. Mareš (od 80. min. M. Brabec)

K dalšímu důležitému utkání k nám přijela rezerva divizního Meteoru. A vzhledem k tomu, že si chtěla pojistit naděje na postup, přijela i patřičně posílena. Ani my jsme ale nic neponechali náhodě a i když jenom teoretická ale přeci jen nějaká naděje na první nebo alespoň druhé místo tam byla, nastoupili jsme i my v posílené sestavě. Očekával se dobrý fotbal a protože se hrálo v neděli, přišla i odpovídající návštěva.

První poločas byl opravdu kvalitní a dost fotbalový. A to z obou stran. Nezalekli jsme se divizních borců a dalo by se říct, že překvapivě až do cca 30 minuty jsme byli lepším mužstvem. Sice jsme inkasovali asi ve 25. min. po chybné rozehrávce naší obrany a prohrávali jsme 0:1, ale některé naše akce volaly také po gólu. Nejblíže tomu byla pohotová střela Petra Kováře z dobrých 30 metrů, když využil špatný odkop hostujícího gólmana a hned z první se jej snažil překvapit, bohužel ale asi o ¼ metru minul odkrytou bránu soupeře. Možná bylo na škodu kvality utkání (k naší smůle), že těsně před koncem první půle přehlédl rozhodčí utkání jasný faul hostující obrany ve velkém vápně a odpustil tak soupeři penaltu. Naši hráči se pak chvíli nedokázali soustředit na hru a dohrávali první poločas trochu v křeči.

Druhá půle pak byla v podstatě pokračováním konce půlky první. Navíc se nám hned po výkopu zranil Michal Krejčí a trochu se nám sesypala defenziva. No a po našich chybách jsme byli po zásluze trestáni. Soupeř se dostal do 5 šancí a dal 4 góly, dobrá produktivita … My jsme se už k ničemu vážnějšímu nedostali, jednou po chybě hostujícího gólmana zbytečně loboval na břevno Pavel Votánek (asi to chtělo jednoduše placírkou dát do strany – to bylo za stavu 0:2, takže možná takový kontaktní gól mohl trochu utkání zdramatizovat) a jednou hlavičkoval nebezpečně Honza Šneider, bohužel také nepřesně…

Celkově ale lze konstatovat, že soupeř byl na tom herně lépe a až na prvních 30 minut s přehledem kontroloval hru a svou rychlostí a kombinací na jeden dotek dělal našim hráčům velké problémy. Takže i přes veškerou snahu a bojovnost našeho mužstva zaslouženě všechny tři body putovaly do Libně.

K poslednímu utkání nastoupí naše „B“čko v neděli 21/6 od 17,00 hod. proti Bohnicím na jejich hřišti.