FK Újezd nad Lesy

Přeskočit navigaci
FANSHOP
TÝMY

Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Čentická 1470

190 16 Praha 21 - Újezd nad Lesy

Sekretář klubu: Zeman Tomáš
Tel: 603 101 900
              
Pro další kontakty využijte v hlavním menu Kontakty...

       

Informace o klubu + kontakty, hrané soutěže a rozpis všech zápasů naleznete  zde.

Mapu hřiště Čentická naleznete zde.

Mapu hřiště Pilovská naleznete zde.

 

Kde sledujete výsledky našich týmů?
Webové stránky FK ÚnL 12 (23%)
FB našeho FK ÚnL 9 (17%)
Stránky PFS fotbalpraha.cz 19 (37%)
Stránky FAČR fotbal.cz 9 (17%)
Jiné 3 (6%)
Celkový počet hlasů: 52

Muži "B" FK Újezd nad Lesy B - Tempo B 10:2

Střelnice v Újezdě a jedno probuzení …

FK Újezd nad Lesy „B“ – Tempo „B“ 10 : 2 (3:1)

Góly: V. Mareš 6x, J. Frydrych 2x, M. Brabec 1x a R. Matoušek 1x

Sestava:
M. Dráb – P. Bílek, J. Šneider, M. Krejčí (od 75. min. J. Jáchym), J. Gruber – M. Doležal, T. Zeman (od 60. min. M. Džilič), J. Frydrych, R. Matoušek – V. Mareš, M. Brabec (od 55. min. T. Čermák)

Výsledek mluví za všechno! Ale trochu v obavách a navíc ještě i opožděně přijížděl k tomuto utkání domácí trenér … a asi ne jenom pro něj bylo otázkou, jak se projeví na naší rezervě porážka z minulého týdne s týmem H. Měcholup. Naštěstí to naše kluky spíše nabudilo a i přes trochu nervozity a nedotažení spousty akcí do konce v prvním poločase (navíc ještě tzv. do šatny přišel trochu ušmudlaný a nešťastný gól v poslední minutě první půle), jsme pak ve druhém poločase předvedli opravdový brankostroj. A zde se konečně předvedl už skoro všemi odepisovaný Venca Mareš, který sám nasázel v tomto utkání 6 branek! Venco, ale pozor … to neznamená, že dál už na sobě pracovat nemusíš, spíše naopak!!! Není všem dnům konec …

Prvně letos jsme si vyzkoušeli jiné rozestavění a nutno říct, že odvážným štěstí přeje – povedlo se. Dvojice našich středových hráčů Honza Frydrych a Tomáš Zeman stíhala jak bránit, tak i tvořit hru a tak jsme si mohli dovolit luxus, hrát na dva klasické hroty. Jen tak pro zajímavost, oba naše hroty nastříleli o víkendu po 6 gólech – Michal Brabec v sobotu v Olomouci, kde reprezentoval v utkání sluchově handicapovaných fotbalistů, nastřílel 5 a v neděli přidal jeden, no a už zmiňovaný Venca nastřílel všech 6 v tomto našem nedělním utkání.

První poločas byl ještě spíše ve znamení zahazování šancí. Druhý pak v čekání na gól z kopačky Radka Matouška, který ne a ne se trefit ať už v utkáních „A“ či „B“ mužstva. A pak v závěru s narůstáním skóre i čekání na toužebně očekávanou desítku. No a snad to tak mělo být, tu vytouženou desítku trefil zrovna Radek hezkým a chytrým lobem přes vyběhnuvšího hostujícího gólmana. Tak snad mu to tam už bude padat!

Poděkování patří všem klukům, kteří ukázali, že pořád je o co hrát a vždy se najde nějaká motivace. Věřmě, že tomu tak bude i v neděli 7/6 od 17,00 hod. v Klánovicích, kam zveme všechny naše věrné fanoušky.