Brankaři 131 (12%)
Realizační tým 444 (41%)
Celkový počet hlasů: 1096

Muži "B" Junior B - FK Újezd nad Lesy B 2:3

Junior „B“ – FK ÚJEZD nad Lesy „B“ 2 : 3 (1:2), góly: J. Ryšavý, V. Kohout, M. Krejčí

Fotky ze zápasu od Markéty K.

M. Dráb – P. Bílek, J. Šneider, M. Krejčí, J. Gruber – T. Zeman, J. Ryšavý (od 85. min. P. Mareš) – V. Kohout, P. Votánek (od 75. min. T. Čermák), M. Brabec (od 20. min. M. Doležal) – T. Čelůstka

Tak konečně se soupeři dočkali! Co muselo jednou přijít, postihlo nás zrovna na 1. máje, obdrželi jsme letos na jaře v mistrovském utkání první branku. Neprůstřelnost našeho gólmana Máry Drába skončila po 495 minutách.
Už před utkáním byla v kabině taková zvláštní atmosféra, jakoby ještě doznívaly čarodějnice … navíc to ještě umocňoval pohled na ne moc kvalitní umělou trávu na Junioru a malé hřiště k tomu. Samotné utkání se ale od samého začátku vyvýjelo pro nás poměrně dobře, přišly první šance a už kolem 25 minuty jsme vedli 2:0. Nejprve se krásně z voleje trefil Jirka Ryšavý, pak zoči voči domácímu gólmanovi nezaváhal Vráťa Kohout. Pak ale jako bychom se zalekli této pro nás výhodné situace a přenechali jsme prostor soupeři … a to se nám samozřejmě vymstilo. Po zbytečné ztrátě míče a následně nepokrytí dvou domácích hráčů v úplném závěru první půle soupeř snížil na rozdíl jediné branky - 1:2. Už se ani nerozehrávalo …
A ten šok z první jarní inkasované branky se na nás podepsal i na samém začátku druhé části utkání, po chybě v naší defenzivě jsme inkasovali i podruhé a najednou to bylo 2:2. A hlavně soupeř byl na koni! No a když se k tomu ještě přičte arbitr na hřišti, nevypadalo to s námi moc dobře. Navíc pracovaly i nervy, z lavičky byl kolem 60. minuty vykázán za příliš hlasitou kritiku hlavního rozhodčího náš trenér ŠK, soupeř se tlačil k našemu velkému vápnu, ne zcela v pořádku byl se svými zády Mára Dráb … Síla vůle a odhodlání poprat se s nepřízní osudu nakonec ale pomohly překonat všechno špatný a když to všichni čekali nejméně, povedlo se nám asi 8 minut před koncem jednu z našich kombinačních akcí dotáhnout až do velkého vápna soupeře, kam si naběhl náš stopér Michal Krejčí a ten nekompromisně poslal míč k pravé tyči domácí branky - 2:3. A to byla ta nejlepší odpověď všem a všemu, co se na hřišti odehrávalo. Poděkování patří všem hráčům za to, že to nevzdali a bojovali až do posledního hvizdu rozhodčího.
Konec dobrý, všechno dobrý … další tři body do tabulky a najednou se nám čelo tabulky po neúspěších soupeřů přiblížilo jenom na 3 body!

Další utkání odehraje naše rezerva opět v PÁTEK 8/5 na domácím hřišti proti Dubči „B“.