Muži "B" FK Újezd nad Lesy B - Union Žižkov 7:0

FK Újezd nad Lesy „B“ – Union Žižkov 7 : 0 (3:0), branky: Michal Brabec 3x, Vráťa Kohout (11m), Radek Matoušek, Pavel Mareš a Martin Doležal

Fotky ze zápasu od Markéty K.

Sestava:
M. Dráb – P. Bílek, J. Šneider, M. Krejčí, J. Gruber – J. Frydrych, V. Kohout – M. Doležal, T. Otopal, M. Brabec – R. Matoušek

Střídali:
46. min. T. Čermák místo T. Otopala, 55. min. P. Mareš místo R. Matouška a 56. min. O. Sochovič místo V. Kohouta

Těžko se hodnotí takovéto utkání. Soupeř nic moc, výsledek jednoznačný, spousta dalších více či méně slibně vypadajících situací před brankou soupeře. Nutno ale podotknout, že i soupeř několikrát zahrozil, většinou po našich chybách, nedůslednosti, podcenění situace na hřišti. A to by se nám ve vyrovnanějších utkáních a při kvalitnějších soupeřech nemuselo vyplatit.

Na druhé straně ale i přes drobné chybičky zaslouží naši kluci uznání, že si chtěli zahrát fotbal a hlavně střílet branky. A to se povedlo.

K dalšímu mistrovskému utkání nastoupí naše rezerva v sobotu 18/4 už od 13,45 hod. proti FK Újezd P4 (hřiště Štěrboholy).